Většina žen k sobě neustále přitahuje jeden typ muže. Jaké lákáte vy? Poznejte to podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Působíte atraktivně pro muže, kteří se chovají stále jako děti. Všímá si, že jste velmi aktivní a nadchnete se pro cokoli. Přepokládá, že jste na tom podobně jako on. Dospělé dítě, které svým smyslem pro dobrodružství zakrývá fakt, že po žádném vážném vztahu netouží.

Horoskopy podle tarotu - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Horoskopy podle tarotu - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Ryby se pyšní skvělými nápady. Rak prochází vztahovou zkouškou. Lev musí být trpělivý, aby dostal to, oč usiluje. Jak jsou na tom další znamení a kdo by rozhodně neměl půjčovat peníze, ti prozradí naše nové horoskopy.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Přitahujete muže, kteří se svými partnerkami rádi manipulují. Jste věrné až za hrob a oni to vědí. Nějakou dobu se přetvařují, aby na vás udělali dojem a vy abyste si myslely, že jsou také hodní, milí a hlavně věrní. Snaží se na vás změnit nějaké vlastnosti a návyky. Snaží si vás vychovat k obrazu svému. Jednoho dne ale ukáží svoji pravou tvář.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Připadáte atraktivní lenivým mužům. Posadí vás na sedadlo řidiče, vezou se s vámi a sami nehnou ani prstem. Vy musíte být těmi iniciátorkami ve vztahu. Jedině vy všechno musíte plánovat a do všeho líné muže tlačit.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

Přitahujete citlivky, které neustále potřebují od vás přijímat lásku. Pokud se stane, že jim ji občas neprojevíte, cítí se zklamaní. Upnou se na vás a vysají z vás všechnu péči a lásku. Není nic horšího, než mít partnera neustále za zády.