Peníze potřebujeme všichni a dnes bychom bez nich v žádném případě nepřežili. Přesto jsou pro někoho finance méně důležité, pro další naopak představují smysl života. Zjistěte, jaký vztah k penězům mají jednotlivá znamení.

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pro Berana jsou peníze svým způsobem důležité. Slouží mu především jako prostředek k tomu užívat si života. Za peníze, které si Berani vydělají, si chtějí dopřát skvělé věci, díky kterým se mohou v životě cítit spokojení. Většinou nespoří nijak velké částky, přesto jim jejich přirozená opatrnost velí mít v záloze rezervu.

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Dnes asi doslova vyždímete svou peněženku, ale žádný strach, nákup bude stát za to.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Pro Býka jsou peníze velmi důležité. Cítí se bezpečně teprve tehdy, když má jistotu, že je zabezpečený a že má peněz dostatečné množství. V důsledku toho se práce rozhodně nebojí, a i když už má peníze na vše, co potřebuje, vytvoří si pro svůj klid železnou rezervu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Cílem v životě Blížence není vydělat hodně peněz. Jeho cílem je být v životě šťastný a rozvíjet své záliby. Ví však, že k tomu nějaké ty peníze potřebuje. Při práci se tak umí pěkně ohánět a tím si najít způsob, jak si peníze vydělat.