Existuje mnoho povah, a proto není tak snadné s každým vyjít. Za to, jací jsme, samozřejmě může genetická výbava. Není to ale jediný ukazatel. Naši povahu ovlivňuje i roční období, ve kterém jsme se narodili. Kdo má sklony k depresím a kdo je rozený optimista?

Jaro

Lidé narození na jaře mají rádi přírodu a inklinují k ní. Nejraději by strávili celý život na výletech. Rozhodně je nebaví být doma a koukat se s partnerem na televizi. Co se týká osobního života, dávají přednost dlouholetým vztahům, kde si partnera hýčkají a dělají vše proto, aby jejich vztah nebyl stereotypní a bez vášně. Práce je naplňuje, ale na kariéru si nepotrpí. Vysoké posty přenechávají ambicióznějším kolegům. Rodinné zázemí je pro ně nade vše.

TOTO sú dvojice, ktorým to klapať nebude: Najhoršie vzťahy podľa znamenia zverokruhu

TOTO sú dvojice, ktorým to klapať nebude: Najhoršie vzťahy podľa znamenia zverokruhu

Má váš vzťah šancu na úspech? Vieme, ktoré znamenia sa k sebe hodia najmenej.

Doporučené články Více

Léto

V létě se rodí optimisté, kteří mají slunce v duši. Důležitá je pro ně láska, a to i ta fyzická. Té se oddávají rádi a často. Na rozdíl od jarních tvorů si na dlouhodobé vztahy nepotrpí, ale spíše si užívají. Rozhodně to nejsou samotáři a dávají přednost velkému kolektivu, ve kterém se cítí přátelsky. V práci jsou rádi vůdci a nenechají si do věcí moc mluvit. Pokud jim chcete poradit, musíte opatrně. K srdci si radu vezmou, ale musí to být od člověka, kterému věří a mají k němu respekt.