Existuje mnoho povah, a proto není tak snadné s každým vyjít. Za to, jací jsme, samozřejmě může genetická výbava. Není to ale jediný ukazatel. Naši povahu ovlivňuje i roční období, ve kterém jsme se narodili. Kdo má sklony k depresím a kdo je rozený optimista?

Jaro

Lidé narození na jaře mají rádi přírodu a inklinují k ní. Nejraději by strávili celý život na výletech. Rozhodně je nebaví být doma a koukat se s partnerem na televizi. Co se týká osobního života, dávají přednost dlouholetým vztahům, kde si partnera hýčkají a dělají vše proto, aby jejich vztah nebyl stereotypní a bez vášně. Práce je naplňuje, ale na kariéru si nepotrpí. Vysoké posty přenechávají ambicióznějším kolegům. Rodinné zázemí je pro ně nade vše.

Jaký je podle horoskopu váš ideální víkend? Vodnáři jsou lenoši, Blíženci ani nepoznají, že víkend je

Jaký je podle horoskopu váš ideální víkend? Vodnáři jsou lenoši, Blíženci ani nepoznají, že víkend je

Víkendové volno všichni milujeme. Čemu se věnují jednotlivá znamení horoskopu?

Doporučené články Více

Léto

V létě se rodí optimisté, kteří mají slunce v duši. Důležitá je pro ně láska, a to i ta fyzická. Té se oddávají rádi a často. Na rozdíl od jarních tvorů si na dlouhodobé vztahy nepotrpí, ale spíše si užívají. Rozhodně to nejsou samotáři a dávají přednost velkému kolektivu, ve kterém se cítí přátelsky. V práci jsou rádi vůdci a nenechají si do věcí moc mluvit. Pokud jim chcete poradit, musíte opatrně. K srdci si radu vezmou, ale musí to být od člověka, kterému věří a mají k němu respekt.