Věříme, že jste super. Vážně. Ale jen do doby, než...

Beran

 Jste jedním z nejnebezpečnějších lidí. Dokážete jít v jakémkoliv problému do velmi bolestivé hloubky a je vám úplně jedno, co druhá strana cítí nebo jestli ji tím ztrapníte. Nikdy se taky nebojíte jít za tím, co chcete. Jste přesně ten člověk, o kterém lze směle prohlásit, že jde přes mrtvoly.

Láska podle elementů: Býkům to vyjde se Lvy, Střelci s Raky musí krotit emoce

Láska podle elementů: Býkům to vyjde se Lvy, Střelci s Raky musí krotit emoce

V astrologii existují čtyři základní prvky, z nichž ke každému náleží tři znamení zvěrokruhu. Jsou to Oheň, Vzduch, Země a Voda. Element, ke kterému patříte podle data narození, popisuje základní aspekty vaší osobnosti. Mimo jiné také předurčuje, se který

Doporučené články Více

Býk

 Rozhodně jste nesilnější ze všech znamení zvěrokruhu. A když svou sílu obrátite do nenávistných komentářů a závisti, je to fakt síla. Narazíte hlavou do všeho, co vám je v cestě, a tváříte se jakobynic. Vidíte často červený šátek ve více věcech, než kde opravdu je.

Blíženec

Jste velmi otevření. Rádi se učíte a rádi mluvíte. Pravda, někdy až moc. Ostatním lezete na nervy svou schopností ovládnout nějaký obor takřka během několika hodin. Úspěch tkví ve vašem odhodlání dokázat všechno na světě. Lidé, co to nepřijmou, to dost štve.

Rak

 Všechno, co děláte, má nějaký emocionální základ. Jestli si někdo myslí, že jste si koupili růžové kalhoty a brýle s tlustými obroučkami jen tak, ohromně se plete. Kalhoty jste si koupili kvůli své oblíbené babičce a brýle s obroučkami kvůli kamarádovi, co se stydí nosit brýle. Ale pro někoho jste prostě přecitlivělá bačkora.