Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste iniciátorem změn, osvojujete si nové myšlenky. Otevřenost různým možnostem je vaše silná stránka. Díky své energii, vášni a názorům dokážete iniciovat různá hnutí, která mohou ve společnosti věci změnit k lepšímu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Poukazujete na chyby v nějakém uskupení či firmě. Když něco nefunguje, snažíte se na tom usilovně pracovat, aby zase bylo všechno v pořádku. Vaše dobře odvedená práce může zachránit zadek několika dalším lidem, kteří s ní mají co dočinění.

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

HOROSKOP NA VÍKEND: Býk si užije lásku, Blíženec zjistí, že je bez peněz

První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

Doporučené články Více

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Posouváte společnost vpřed. Váš kontroverzní a jedinečný způsob myšlení je základem pokroku společnosti. To, co společnost přijala dnes, navrhli Vodnáři před deseti lety. Překračujete limity, což vždy přináší nějaký pokrok. Nemusí jít o velkou věc, protože i malá může změnit životy několika lidí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste snílek. Vaše představy a vize jsou důležité pro budoucnost. Máte schopnost realizovat své myšlenky a předvídat výsledky. Věříte v lepší zítřky. Svět potřebuje váš nakažlivý optimismus, aby se věci pohnuly k lepšímu. Nenechávejte si ho jen pro sebe.

zdroj: