Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste iniciátorem změn, osvojujete si nové myšlenky. Otevřenost různým možnostem je vaše silná stránka. Díky své energii, vášni a názorům dokážete iniciovat různá hnutí, která mohou ve společnosti věci změnit k lepšímu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Poukazujete na chyby v nějakém uskupení či firmě. Když něco nefunguje, snažíte se na tom usilovně pracovat, aby zase bylo všechno v pořádku. Vaše dobře odvedená práce může zachránit zadek několika dalším lidem, kteří s ní mají co dočinění.

Horoskop na dnešní den - Úterý (14-05-2019)

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Posouváte společnost vpřed. Váš kontroverzní a jedinečný způsob myšlení je základem pokroku společnosti. To, co společnost přijala dnes, navrhli Vodnáři před deseti lety. Překračujete limity, což vždy přináší nějaký pokrok. Nemusí jít o velkou věc, protože i malá může změnit životy několika lidí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste snílek. Vaše představy a vize jsou důležité pro budoucnost. Máte schopnost realizovat své myšlenky a předvídat výsledky. Věříte v lepší zítřky. Svět potřebuje váš nakažlivý optimismus, aby se věci pohnuly k lepšímu. Nenechávejte si ho jen pro sebe.

zdroj: