Štve vás, jak je svět nastavený? Jste sice jen člověk, ale pokud budete chtít, můžete svými silami něco změnit. Kdyby vaše snaha měla pomoci jen jednomu člověku, má to smysl. V čem můžete být nápomocni?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte vůdčí schopnosti, jste první znamení zvěrokruhu. Prošlapáváte cesty davům. Nebojte se postavit za to, čemu věříte. Máte schopnost přesvědčit ostatní, aby šli za vámi, když se budete snažit změnit věci k lepšímu. Nepochybně vidíte ve svém okolí něco, co nutně potřebuje změnu. Ujměte se toho a lidé vám za to poděkují.

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Panny čeká ledová sprcha, Váhy divoká milostná jízda

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Panny čeká ledová sprcha, Váhy divoká milostná jízda

Očekávaný rok 2019 je tady! Začátek roku každého z nás svádí k novým předsevzetím, slibům a plánům. A kdy také jindy, když ne na Nový rok? O tom, jaký bude rok 2019, napoví už leden. Pokud před vámi stojí něco hodně důležitého a nevíte si rady, odhalíme v

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někteří lidé mají problémy a jsou jimi natolik zaslepeni, že nevidí žádné východisko. Vy dokážete často myslet racionálně a najít z bludiště cestu ven. Vaše slova mají velký význam, dokáží podpořit a sjednocovat. Nenechávejte si tuto dovednost jen pro sebe, ale skrze ni pomozte ostatním.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte dobré komunikační schopnosti, lidé si vás rádi vyslechnou. Svými názory můžete ovlivnit řadu jedinců. To není všechno. Když má někdo z vašeho blízkého okolí potíže, neváháte a na úkor svého pohodlí mu pomůžete. Většinou děláte, co je ve vašich silách.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dokážete uklidňovat nepokoje a nastolovat mír. Díky vaší empatii dokážete spoustu lidí uklidnit. Když se dva lidé z nějakého důvodu nesnášejí, zvládnete jejich spor urovnat. Umíte se dotknout jejich srdcí.