Představte si, že nastane válka, revoluce nebo velký občanský spor. Kde by bylo vaše místo?

Beran.

Jste schopni být iniciátory jakékoliv velké změny, protože jste rození vůdci. Ať už se rozhodnete pro politický převrat, bránění práv zvířat nebo sbírání peněz pro znevýhodněné děti, uspějete. Jste hlasem změny. Stačí se držet myšlenky, nikoliv plánu, a zůstat věrný svým instinktům.

CIKÁNSKÝ HOROSKOP: Víte, jak vás charakterizuje cikánský horoskop? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

CIKÁNSKÝ HOROSKOP: Víte, jak vás charakterizuje cikánský horoskop? Jste narozeni ve znamení Dýky, Koruny nebo Svíčky?

To, jestli jste Vodnář, Panna nebo Rak, jistě víte, a tak máte svou charakteristiku prostudovanou dopodrobna. V dnešní době, kdy je ezoterika, horoskopy i věštba velmi moderním trendem, vám nesmí uniknout ani cikánský horoskop. Víte, kam se podle tohoto h

Doporučené články Více

Býk. 

Vaše názory ostatní dost ovlivňují. Možná si to neuvědomujete, ale vaše slova mají velký význam. Když má dojít k velkým změnám, dokážete ostatní takzvaně ukecat a oni vám uvěří. Ve vleku těch správných cílů dokážete svými slovy a přesvědčivým vystupováním přetáhnout lidi na svou stranu.

Blíženec.

Jste mistrem komunikace. Dokážete vyjednat příměří, vysvětlit, kam se poděly peníze, i  řečnit na obrovské akci. Není úplně nutné, abyste prezentovali své myšlenky, každopádně pokud si vás nějaká organizace nebo firma najme jako tiskového mluvčího, má vyhráno. I ty nejsložitější teze dokážete podat jednoduše a atraktivně.

Rak. 

Jste balzám na lidskou duši. Nejste zrovna rození bojovníci, ale umíte předat lásku a klid, který je po velkých revolucích potřeba. Dokážete se starat o raněné, shánět adekvátní pomoc, pečovat o opuštěné děti a pracovat na udržení míru, když všechny války konečně skončily.