Když je člověk zamilovaný, nevidí na svém objektu lásky jedinou chybičku. Jakmile však pomine první okouzlení a pár vstupuje do trvalého svazku, objeví se mráčky. Víte, na co byste si měli dát pozor? Jaké jsou vaše klíčové podle hvězd?

Beran

Pro Berana je láska cenná a vyžaduje od protějšku oddanost, věrnost a poslušnost. Beran rád rozkazuje, rozdává úkoly a hrozně žárlí. Jenže to není pro všechny. Klidně hned vstoupí do manželství. Zaslepen láskou nezná minulost partnera, špatné vlastnosti a finanční situaci. A zase narazí!

Býk je rozvážný, Rak zase něžný. A jak líbají ostatní znamení?

Býk je rozvážný, Rak zase něžný. A jak líbají ostatní znamení?

Vzpomeňte si, kdy jste naposled dostala pořádnou pusu? Že nevíte? Nevadí. Po přečtení následujících řádků už budete navždycky vědět, kam svá ústa směrovat. Talent na pořádnou líbačku totiž nemá každé znamení, ale jsou taková, která byste vynechat rozhodně

Doporučené články Více

Býk

Zrozenci Býka nedají dopustit na krásné věci, tak není divu, že je přitahují půvabné bytosti. Když se zamilují, ztratí svou pověstnou pevnou půdu pod nohama a zapomenou na materiální zabezpečení. Pokud vztah vyjde, měli by si dát pozor na svou paličatost, přemrštěnou šetřivost a občasnou lenost.

Blíženci

Manželství je pro Blížence ta nejděsivější představa, proto se k němu doplazí až v pozdějším věku. Pokud jsou však zamilovaní, mohou ve vztahu odpudit neustálými diskuzemi, nadměrnou potřebou sexu a experimentováním. Blíženci jsou rovněž nedochvilní a neradi se dělí o vydělané peníze.

Rak

Rak se může po prvním okouzlení zprotivit svými častými změnami nálad. Neustálé stěžování si na něco, obavy z budoucnosti a opatrnost se omrzí. Raci mohou i citově vydírat a manipulovat. Potřebují partnera vůdce, který je rád vyslechne a postará se o chod domácnosti i kontrolu nad financemi.