Vášnivě, něžně nebo smyslně: Každá žena líbá jinak a má zároveň ráda jiné polibky. Jste vybíravá, nebo se naopak přizpůsobíte? Vadí vám líbání na veřejnosti? Náš horoskop vám prozradí, jak na tom je vaše znamení.

Beran (21.3. - 20.4.)

Ženy narozené v tomto znamení líbají vášnivě. Často mají krásné plné rty, a tak si vychutnají jak pomalé něžné polibky, tak i ty žhavé. Záleží na situaci: Na veřejnosti líbají Berani opatrně, protože nechtějí budit pozornost. Naopak doma se pořádně odvážou. Na každý pád ale svými polibky chtějí svému protějšku dát najevo, že ho mají rády.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (29-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (29-11-2018)

Nevyvolávejte scény nad každou maličkostí, která se vám nepovede.

Doporučené články Více

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou velmi smyslní a rádi experimentují. Proto i při líbání s radostí vyrážejí na průzkumné cesty. Ústa, krk, šíje – i ženy narozené v tomto znamení rády objevují tělo svého partnera. Muži jsou zpravidla nejprve překvapení, pak si to ale pěkně užívají.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Prokouknout ženu Blížence vůbec není jednoduché. Na jednu stranu rozdávají polibky na všechny strany a nemají problém se takto zdravit i s naprosto cizími lidmi, na druhou stranu se svým partnerem málokdy vyzkoušejí něco nového a jejich líbání dost často podlehne rutině. Přitom Blíženci umí líbat, jen si musí víc věřit a jít do toho.