Je váš život plný her, nebo svou životní cestu pečlivě plánujete? Je pro vás víc dobrodružství, nebo dobré postavení? Znamení zvěrokruhu prozradí, jak je vlastně vaše duše opravdu stará.

Beran

Vy jste dospělá duše. Mnozí si o vás myslí, že dítětem jste vlastně ani nebyli, odjakživa jste takoví vážní a důstojní. Už v dětství jste byli velmi vyspělí a rozumní. 

Vždy vás lákaly praktické a vážné věci. Je důležité, abyste se cítili hodnotně a potřebné. Čas jsou pro vás peníze či poklad, kterým se nesmí zbytečně plýtvat. Během běžných dní vás motivují vytyčené cíle, které se snažíte svědomitě plnit a postupovat stále výše.

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Více

Byť jen občas, ale daří se vám i bavit, volíte však solidní místa, žádné bláznivé akce. Bavíte se kulturní, jako dospělí.

Býk

Není žádná pochybnost o tom, že se vám utekla dětská duše. Jste veselé, šťastné a usměvavé stvoření, přesně jako děti. Věčný optimismus a pozitivní pohled na svět vám brání vnímat špatné věci, vždy vidíte jen to hezké - v přírodě i v lidech, kteří vás obklopují. Rádi se bavíte a hodně se hrajete. 

Ochotně se dělíte o všechno co máte, k lidem jste přátelští, milí a otevření. V přítomnosti nezletilých se cítíte jako ryba ve vodě a hned se měníte na prostopášné dítě, se kterým je velká zábava.

Blíženci

Ukrývá se ve vás dospělá duše. Je však třeba dodat, že máte dvě tváře a víte být i tím divokým dítětem, které je občas trochu hysterické, dělá si, co chce, jen ať mu nikdo nic nepřikazuje! 

Nepochybně dokážete být velmi veselí a plní života, ale většinou se chováte zodpovědně a vážně. Vždyť pokud má někdo tolik ambicí a cílů jako vy, nemůže si dovolit ležérní chování, zkrátka musí poctivě "makat". 

Pro druhé chcete být vzorem - často zejména proto, abyste si zasloužili obdiv dospělých. Konečně, vy jste přece géniem celého zvěrokruhu!