Manželství mnozí chápou jako závazek na celý život. Ne vždy však věci vycházejí podle našich představ a dnes už se poměrně často stává, že společný život nevydrží, partneři se odcizí a nastává ta méně příjemná část a tou je rozvod. Nezapomínejte však, že každé manželství začíná jen s těmi nejlepšími úmysly.

Nikde není psáno, jak dlouho bude manželství trvat. Jediné náznaky můžeme najít právě v astrologii. Pokud věříte na horoskopy, zbystřete pozornost. Podívali jsme se, jak se znamením zvěrokruhu daří v manželství, které jsou nejvíce náchylné na rozvod a proč se to vlastně celé musí skončit. Žebříček je seřazen od znamení, které se rozvádějí nejčastěji po ty nejšťastnější.

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Tarotový horoskop: Co vás čeká do konce roku?

Do konce roku zbývá jen pár týdnů a je jen otázkou, jestli stihnete dořešit záležitosti, které se v tomto roce otevřely. Čeká vás ještě nějaká změna, nebo budete mít klid až do Silvestra? Zeptali jsme se karet, co vás čeká a nemine.

Doporučené články Více

Kozoroh

Toto znamení má tak, jako každé mnoho pozitivních vlastností, které jsou nápomocné i ve vztahu. Mezi ty nejlepší patří upřímnost, rozvaha a inteligence. K těm horším už patří to, že se více zajímají o sebe, než o ostatních. Také mají problém s tolerováním některých zlozvyků u svých partnerů. Nejlepší je, když se pokusí uvolnit a pokud se nacházejí v dlouhodobém vztahu, snažit se pochopit individualitu svého partnera.

Vodnář

Nezávislost a roztržitost. To jsou dvě hlavní vlastnosti, které si Vodnář odnáší i do manželského života. Ani jedna však nevědí k harmonickému a silnému svazku. Být partnerem tohoto znamení může být tak trochu vyčerpávající, ale pokud se naučíte dělat kompromisy, zvládnete i ty nejtěžší překážky.

Panna

Silné znamení, které jsou navíc k lidem velmi milé. Často jsou pro partnera oporou a pomáhají mu zdolávat i ty nejtěžší zkoušky. Také mají tendenci být ve vztahu frustrovaný a to zejména tehdy, pokud nejde vše podle jejich představ. Mohou být věrnými a dobrými partnery, pokud cítí oporu na druhé straně.

střelec

Rodilí cestovatelé a prelietavci. To může působit zábavně a dobrodružně, ale ve vztahu tyto vlastnosti mohou vést k problémům. Střelci jsou netrpěliví a chybí jim jakási špetka diplomacie.

Zvěrokruh a slučitelnost jednotlivých znamení

Zvěrokruh a slučitelnost jednotlivých znamení

Seznamte se se zvláštnostmi jednotlivých znamení zvěrokruhu. Pomůže vám to lépe chápat přednosti a slabá místa ve vzájemných vztazích, případně dosáhnout nového vzájemného porozumění.

Doporučené články Více