Manželství mnozí chápou jako závazek na celý život. Ne vždy však věci vycházejí podle našich představ a dnes už se poměrně často stává, že společný život nevydrží, partneři se odcizí a nastává ta méně příjemná část a tou je rozvod. Nezapomínejte však, že každé manželství začíná jen s těmi nejlepšími úmysly.

Nikde není psáno, jak dlouho bude manželství trvat. Jediné náznaky můžeme najít právě v astrologii. Pokud věříte na horoskopy, zbystřete pozornost. Podívali jsme se, jak se znamením zvěrokruhu daří v manželství, které jsou nejvíce náchylné na rozvod a proč se to vlastně celé musí skončit. Žebříček je seřazen od znamení, které se rozvádějí nejčastěji po ty nejšťastnější.

Ravenův horoskop na leden 2019

Ravenův horoskop na leden 2019

Leden slibuje mnoho šancí, předsevzetí, a změn. Klapne to tentokrát, nebo se všechno zase vrátí do starých kolejí?

Doporučené články Více

Kozoroh

Toto znamení má tak, jako každé mnoho pozitivních vlastností, které jsou nápomocné i ve vztahu. Mezi ty nejlepší patří upřímnost, rozvaha a inteligence. K těm horším už patří to, že se více zajímají o sebe, než o ostatních. Také mají problém s tolerováním některých zlozvyků u svých partnerů. Nejlepší je, když se pokusí uvolnit a pokud se nacházejí v dlouhodobém vztahu, snažit se pochopit individualitu svého partnera.

Vodnář

Nezávislost a roztržitost. To jsou dvě hlavní vlastnosti, které si Vodnář odnáší i do manželského života. Ani jedna však nevědí k harmonickému a silnému svazku. Být partnerem tohoto znamení může být tak trochu vyčerpávající, ale pokud se naučíte dělat kompromisy, zvládnete i ty nejtěžší překážky.

Panna

Silné znamení, které jsou navíc k lidem velmi milé. Často jsou pro partnera oporou a pomáhají mu zdolávat i ty nejtěžší zkoušky. Také mají tendenci být ve vztahu frustrovaný a to zejména tehdy, pokud nejde vše podle jejich představ. Mohou být věrnými a dobrými partnery, pokud cítí oporu na druhé straně.

střelec

Rodilí cestovatelé a prelietavci. To může působit zábavně a dobrodružně, ale ve vztahu tyto vlastnosti mohou vést k problémům. Střelci jsou netrpěliví a chybí jim jakási špetka diplomacie.

Stres podle horoskopu: Ryby panikaří, Býci se hroutí

Stres podle horoskopu: Ryby panikaří, Býci se hroutí

Stresové situace nemá rád nikdo a každý se s nimi vyrovnává jinak – stejně tak jednotlivá znamení zvěrokruhu. Spousta stresu vás může potkat třeba na dovolené, zjistěte tedy, jak se s ním poperou právě vaši společníci na cestách.

Doporučené články Více