Chtěli byste mít skvělou přítelkyni na celý život? Není jednoduché takovou najít, ale můžete si být jisti, že existují. My vám řekneme, která znamení jsou nejlepší pro vztah.

Ryby.

 Ženy ve znamení Ryb jsou velmi citlivé, jejich duše se skládají z hlubokých emocí. Mají srdce na pravém místě. Hledají muže na dlouhodobý vztah. Můžou působit jako plaché, protože důkladně pozorují vše kolem sebe. Citlivost z nich dělá velmi tolerantní a trpělivé přítelkyně. Dokáží svému příteli porozumět a podpořit ho. Jedna z nejlepších vlastností Ryb v ženském podání je věrnost. Můžete jim na sto procent věřit. Pokud se do vás zamilují, budete téměř jediní, na kom jim bude hodně záležet. Obětovaly by vám nejraději všechno. Po nějaké době úspěšného vztahu by se nebály založit rodinu.

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude "forever young"?

Každý se se stárnutím vyrovnává jinak. Někteří lidé jsou aktivní a šik a jejich věk je opravdu jen číslo. Další jsou inspirací, jiní chtějí působit věčně mladě a je to spíš trapas a nemálo jich také skončí jako nevrlí kritici všeho nového. A pokud věříte

Doporučené články Více

Kozoroh.

 Nejprve se může zdát, že ženy ve znamení Kozoroha jsou stydlivé. Pokud je více poznáte, zjistíte, že je to jinak. Ve skutečnosti se dokáží před blízkým člověkem velmi rozpovídat a být i dominantní. Velmi pečlivě si vybírají, komu věnují svoji pozornost. Pokud jste to právě vy, můžete slavit, protože jste prošel úzkým sítem a zvítězil nad ostatními muži. Slečny v tomto znamení jsou poměrně tvrdohlavé, ale samy dokáží přiznat to, že se v něčem spletly. Ženy ve vztahu si budou dobře kontrolovat a ochraňovat své teritorium. Možná se vám budou zdát trochu drsné, ale jakmile prolomíte všechny zábrany, uvidíte, že jsou to velké romantičky, které si svého muže dokáží vážit a vytvořit mu dobré zázemí.