Střelec


Střelci jsou energičtí, milují cestování a mají rádi svobodu. Když se loučíte, můžete klidně navrhnout, že uděláte něco nečekaného, po čem jste vždycky oba toužili. Ať už váš blízký nebo milovaný člověk opouští tuhle zemi nebo město, kde jste žili, zajistíte, aby na ten současný nikdy nezapomněl. Při loučení se chcete ujistit, že všechny věci jste udělali správně.

Kozoroh


Rozloučení s rodinným příslušníkem nebo skutečně blízkým přítelem je pro vás opravdu hodně těžké. Jako Kozoroh jste orientovaný na rodinu a to, že někoho ztrácíte, vám podráží nohy. Máte tendenci se až moc angažovat, takže se může stát, že svou přítomností budete dokonce obtěžovat. Na druhou stranu je od vás moc hezké, že se dokážete obětovat a překonat jen proto, aby jste někomu udělali radost. Kromě toho se také umíte ovládat, takže vaše emoce nemusí být při loučení vidět.

Jak zvládáte rodinný stres a krize? Berani zvýší hlas, Kozorozi utečou

Jak zvládáte rodinný stres a krize? Berani zvýší hlas, Kozorozi utečou

Někdy zažíváme největší stres doma, mezi svými nejbližšími. Jak reagujete, když všichni kolem vás šílí a vy máte pocit, že se zblázníte? Odpověď či řešení najdete ve vašem zvěrokruhu. Patříte k pohodářům, nebo k těm, kteří se pustí hned do hádky?

Doporučené články Více

Vodnář


Jako Vodnář máte tendenci vyhýbat se emocionálním výstupům. Jste spíše hluboký a tichý myslitel. Možná byste raději přemýšleli o tom, jak říct sbohem, než se vydali reálně za tím, s kým se máte rozloučit. Někdy je pro vás těžké vyjádřit to, co cítíte, protože se zdá, že vaše myšlenky lítají všude kolem. Můžete-li napsat svoje sbohem na papír, abyste unikli přímé konfrontaci, uděláte to.

Ryby


Ryby mají umělecké nadání a smysl pro krásu. Vy napíšete píseň, kterou zazpíváte tomu, s kým se loučíte, nebo mu pustíte písničku, kterou jste měli oba rádi. Máte spoustu soucitu s těmi, kteří jsou kolem vás. Když někdo, koho máte rády, odjíždí, hodně dáváte svoje pocity najevo a chcete druhé obdarovat laskavostí a péčí.

zdroj: