Lev


Lvi, vy jste kreativní a využijete svou mysl k řešení problémů, včetně situace, kdy musíte nechat někoho odejít. Může vám to trvat nějaký čas, abyste skutečně pochopili svoje emoce a taky, co jste skutečně ztratili (nebo ztrácíte). Přemýšlíte hodně o tom, co přesně řeknete. Možná budete potřebovat nějaký čas, abyste se rozloučili. Nechce se vám moc objímat, tak to ani nedělejte, je v pořádku, že se loučíte po svém.

Panna


Vy Panny můžete mít metodičtější nebo analytický přístup k loučení ve srovnání s jinými znameními zvěrokruhu. Možná raději rovnou napíšete dopis, abyste pokryli všechny detaily, které jsou pro vás při loučení důležité. Jste prostě pracovité a máte smysl pro detail a tenhle rys uplatňujete nejen v zaměstnání. Děláte všechno proto, abyste si byli jisté, že váš milovaný ví, že ho máte rády a že uděláte vše pro to, aby vaše společné chvíle byly výjimečné.

Víte, že ideální ženu poznáte okamžitě podle horoskopu? Podívejte se, zda mezi ně patříte!

Víte, že ideální ženu poznáte okamžitě podle horoskopu? Podívejte se, zda mezi ně patříte!

Všechny ženy jsou krásné, o tom není pochyb. Všude se však najdou ty, které více vyčnívají z řady a přitahují na sebe pozornost. Spojují v sobě všechny vlastnosti ideální ženy, ze které šílí nejen muži. Astrologové tvrdí, že vše je ve hvězdách a ženské

Doporučené články Více

Váhy


Váhy, vy jste majákem míru a spravedlnosti. To znamená, že máte tendenci nechat všechnu zášť za sebou, pokud se blíží loučení. Jste skvělí posluchači, a proto když se loučíte, určitě si raději sednete a vyposlechnete si svého přítele nebo člena rodiny. Chcete totiž vědět, o čem přemýšlejí a na co myslí – a naslouchání vám pomůže i v tom, co máte nakonec říct i vy.

Štír


Štíři nemají nikdy potíže s vyjádřením svých pocitů a loučení k tomu patří. Jste odvážní a skuteční přátelé, takže od toho druhého nechcete nic zpátky. Říkáte vždy to, co chcete říct, a během celého rozlučovacího procesu zůstáváte věrným přítelem. Dáváte ze sebe to nejlepší – skutečnost a upřímnost, a taky pocit ochrany.