Lev


Lvi, vy jste kreativní a využijete svou mysl k řešení problémů, včetně situace, kdy musíte nechat někoho odejít. Může vám to trvat nějaký čas, abyste skutečně pochopili svoje emoce a taky, co jste skutečně ztratili (nebo ztrácíte). Přemýšlíte hodně o tom, co přesně řeknete. Možná budete potřebovat nějaký čas, abyste se rozloučili. Nechce se vám moc objímat, tak to ani nedělejte, je v pořádku, že se loučíte po svém.

Panna


Vy Panny můžete mít metodičtější nebo analytický přístup k loučení ve srovnání s jinými znameními zvěrokruhu. Možná raději rovnou napíšete dopis, abyste pokryli všechny detaily, které jsou pro vás při loučení důležité. Jste prostě pracovité a máte smysl pro detail a tenhle rys uplatňujete nejen v zaměstnání. Děláte všechno proto, abyste si byli jisté, že váš milovaný ví, že ho máte rády a že uděláte vše pro to, aby vaše společné chvíle byly výjimečné.

Horoskop plný citů: Jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce?

Horoskop plný citů: Jak jednotlivá znamení vyjadřují emoce?

Každé znamení zvěrokruhu vyjadřuje emoce trochu jinak. Hvězdy přitom dokáží odhalit mnohé o vašich emočních projevech i o těch, o nichž nevíte. Zatímco ohnivá znamení explodují vášní, jiná jsou chladná jako led. Jak vyjadřujete city, a co to pro vás zname

Doporučené články Více

Váhy


Váhy, vy jste majákem míru a spravedlnosti. To znamená, že máte tendenci nechat všechnu zášť za sebou, pokud se blíží loučení. Jste skvělí posluchači, a proto když se loučíte, určitě si raději sednete a vyposlechnete si svého přítele nebo člena rodiny. Chcete totiž vědět, o čem přemýšlejí a na co myslí – a naslouchání vám pomůže i v tom, co máte nakonec říct i vy.

Štír


Štíři nemají nikdy potíže s vyjádřením svých pocitů a loučení k tomu patří. Jste odvážní a skuteční přátelé, takže od toho druhého nechcete nic zpátky. Říkáte vždy to, co chcete říct, a během celého rozlučovacího procesu zůstáváte věrným přítelem. Dáváte ze sebe to nejlepší – skutečnost a upřímnost, a taky pocit ochrany.