Nikdy to není snadné. Rozloučit se s někým nemusí být hračka. Ať už jde o radostnou událost nebo smutné sbohem, všichni víme, jak reagujeme na nutnost nechat někoho odejít – třeba navždy. Někdo pláče, někdo se směje, někdo raději mlčí. Každý vyjadřuje emoce po svém. Co říká o vašem způsobu loučení zvěrokruh?

Beran


Jako Berani cítíte nutnost zůstat stále aktivní. Nebudete nikdy stát stranou, když bude kamarád v nemocnici nebo když se bude stěhovat. Vždycky mu budete chtít pomoct. Berete iniciativu do svých rukou, protože to považujete za správné. Váš optimistický pohled na život a vaše nadšení pro úžasné věci, které život přináší, přinese i do vašeho loučení s blízkým radost a smích. Ani v situaci, kdy se musíte s někým blízkým rozloučit, nevidíte nic negativního.

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Nejlepší koníčky podle horoskopu! Co se hodí pro vás nebo pro vaše děti?

Když přijde na volný čas, měli bychom dělat věci, které nás baví, inspirují a nabíjejí naši duši. Proč se věnujete právě háčkování, když vás to ani trochu nenaplňuje? Proč chodíte na aerobik, když ho nesnášíte? Dělejte jen to, co vás baví, a vybírejte pod

Doporučené články Více

Býk


Býci jsou nesmírně spolehliví. Když vaši přátelé nebo rodinní příslušníci potřebují, budete u nich, ať je den nebo noc. Jste trpěliví a oddaní, takže když nejste připraveni říct konečné sbohem, počkáte až do doby, než to bude vhodné.

Blíženci


Vy jste umělci, pokud jde o loučení. Jste expresivní, rychlí, láskyplní a vždycky najdete správná slova. Přestože jste mistři v komunikaci, někdy můžete být nerozhodní. S největší pravděpodobností už víte dopředu, co byste měli říct, ale obáváte se to říct, pokud je okamžik vážný nebo příliš křehký. Kvůli tomu může být vaše sbohem trošku extravagantní – například uspořádáte party nebo tomu druhému něco velkého darujete, to proto, že jste kreativní a chcete překonat vlastní nejistotu ohledně probíhající situace.

Rak


Raci mají tendenci být během loučení velmi emocionální a sentimentální. Jste dychtiví pomáhat svým blízkým, protože jste rodinně založení. Rozloučení s někým blízkým, koho máte rádi, je pro vás docela rána. Užíváte si času, který ještě zbývá, a léčíte svůj smutek až následně. Potřebujete čas, abyste se vylízali z ran, zvláště pokud ten druhý pro vás opravdu hodně znamenal.