Nikdy to není snadné. Rozloučit se s někým nemusí být hračka. Ať už jde o radostnou událost nebo smutné sbohem, všichni víme, jak reagujeme na nutnost nechat někoho odejít – třeba navždy. Někdo pláče, někdo se směje, někdo raději mlčí. Každý vyjadřuje emoce po svém. Co říká o vašem způsobu loučení zvěrokruh?

Beran


Jako Berani cítíte nutnost zůstat stále aktivní. Nebudete nikdy stát stranou, když bude kamarád v nemocnici nebo když se bude stěhovat. Vždycky mu budete chtít pomoct. Berete iniciativu do svých rukou, protože to považujete za správné. Váš optimistický pohled na život a vaše nadšení pro úžasné věci, které život přináší, přinese i do vašeho loučení s blízkým radost a smích. Ani v situaci, kdy se musíte s někým blízkým rozloučit, nevidíte nic negativního.

Kde najdete nejlepšího přítele? Býci mezi Rybami, Blíženci mezi Vodnáři!

Kde najdete nejlepšího přítele? Býci mezi Rybami, Blíženci mezi Vodnáři!

S někým si rozumíte na „první dobrou“, s jiným to tak snadno nepůjde. Nesmíte se divit. Záleží totiž i na tom, v jakém slunečním znamení jste se narodili. Některá znamení jsou kompatibilní, jiná méně a některá vůbec ne.

Doporučené články Více

Býk


Býci jsou nesmírně spolehliví. Když vaši přátelé nebo rodinní příslušníci potřebují, budete u nich, ať je den nebo noc. Jste trpěliví a oddaní, takže když nejste připraveni říct konečné sbohem, počkáte až do doby, než to bude vhodné.

Blíženci


Vy jste umělci, pokud jde o loučení. Jste expresivní, rychlí, láskyplní a vždycky najdete správná slova. Přestože jste mistři v komunikaci, někdy můžete být nerozhodní. S největší pravděpodobností už víte dopředu, co byste měli říct, ale obáváte se to říct, pokud je okamžik vážný nebo příliš křehký. Kvůli tomu může být vaše sbohem trošku extravagantní – například uspořádáte party nebo tomu druhému něco velkého darujete, to proto, že jste kreativní a chcete překonat vlastní nejistotu ohledně probíhající situace.

Rak


Raci mají tendenci být během loučení velmi emocionální a sentimentální. Jste dychtiví pomáhat svým blízkým, protože jste rodinně založení. Rozloučení s někým blízkým, koho máte rádi, je pro vás docela rána. Užíváte si času, který ještě zbývá, a léčíte svůj smutek až následně. Potřebujete čas, abyste se vylízali z ran, zvláště pokud ten druhý pro vás opravdu hodně znamenal.