Každý člověk má něco, co mu jde lépe než ostatním. Přirozeně, lehce, bez námahy. Jako by se pro to rovnou narodil. Nikdo neví, odkud přesně tenhle talent pochází, ale zdá se, že jsme ho získali už při početí. Jaký je ten váš? Víte o něm nebo ho potřebujete teprve odhalit?


Beran

Berani jsou lidé, kteří potřebují být v pohybu. Vždy chtějí ostatní inspirovat. Berani mají přirozený talent na sport a také na budování nových věcí. Možná je na čase, abyste sestavili tu knihovnu, kterou jste odložili do kumbálu, protože vy to fakt zvládnete.

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Pro svůj dobrý vnitřní pocit potřebujete komunikaci s ostatními.

Doporučené články Více

Býk

Býci, vy máte talent na vaření! Není jisté, jak moc o tomto daru víte, ale každopádně jakmile se postavíte k plotně, vše, co vykouzlíte, bude kulinářskou operou. Je těžké skrýt tohle vaše umělecké nadání, takže to ani neskrývejte.

Blíženci

Blíženci jsou komunikativní osoby a jejich přirozeným talentem je dávat lidi dohromady a organizovat cokoli. Nikdy neudělají chybu a vždy všechno perfektně naplánují. Ano, my všichni kolem potřebujeme jejich jazykové schopnosti a socializační talent!

Rak

Možná nejste zaměstnán jako podnikový psycholog, ale váš skrytý talent je právě v této schopnosti. Vy Raci jste totiž intuitivní, máte porozumění, jste empatičtí a skvělí posluchači! Všechny kolem dokážete uklidnit, když je třeba, takže vy byste byli rozhodně vynikajícím terapeutem!