Strach dokáže opravdu hodně – může vás motivovat k tomu, abyste ze sebe dostali to nejlepší, ale i uvrhnout do nejhoršího stavu, jaký jste kdy zažili – a má závažný psychologický vliv na vaše duševní zdraví.

Dozvědět se více o svém skutečném podvědomém strachu může být nesmírně užitečné. Může vám to pomoci pochopit a analyzovat své nejniternější pocity a touhy a poučit se z nich.

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Stres podle zvěrokruhu! Raci nesnášejí kritiku, Býci hádky

Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!

Doporučené články Více

Čtěte dál a vyhledejte si své znamení, které vám prozradí vaši nejhlubší podvědomou obavu.

Beran (21. březen-19. duben): Strach ze ztráty lidí

Pro Berany je pouze jedná věc děsivější než prohra v souboji: strach, že ztratí lidi kolem sebe. Tito lidé nesnášejí prohru v boji, neboť jsou rození bojovníci.

Někdy se vlastně sami vrhají do situací, které mohou vést k boji, ne proto, že chtějí zvítězit, ale prostě proto, že je taková jejich povaha.

Kvůli tomuto si občas znepřátelí těch, jejichž milují a ani si to neuvědomují. Může to vést k tomu, že se od nich blízcí odvrátí a skončit tím, že lidí ztratí, co si nikdy neodpustí.

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Doporučené články Více

Tento pocit pak způsobuje, že začnou být frustrovaní a aby ze sebe dostali svůj hněv, vstupují znovu do bojové situace, pohybujíc se v začarovaném kruhu.

Býk (20. duben-20. květen): Strach z finanční nestability

Absolutní prioritou pro Býky je pohoda. Mají také rádi dobré jídlo, dobré přátele a všechen přepych a materiální výdobytky života. Mají vlastně hlubokou potřebu obklopovat se komfortem.

Právě kvůli tomuto pociťují neustálou potřebu finanční stability a velmi často si dávají nesmírný pozor na své peníze.

Pokud pocítí úbytek na svém bankovním účtu, začnou se trápit kvůli možným změnám, které budou muset udělat ve svém životním stylu.

Obava z finanční nestability pevně svírá většinu Býků, protože peníze vydělávají nejen kvůli tomu, aby vydělávali, ale aby je také utráceli.

Blíženci (21. květen-20. červen): Strach přijímat rozhodnutí

Pro Blíženců je těžké dělat volby a rozhodnutí. Často dokonce neplní ani sliby, které dali sami sobě, protože se jimi necítí být vázáni.

Právě tato vlastnost z nich dělá velkých manipulátorů – své nápady mnohdy mění a většina lidí ztrácí přehled o tom, co vlastně řekli na začátku.

Blíženci jsou znamením dvojčat – jejich osobnost má dvě stránky a jedna z nich je téměř vždy v konfliktu s tou druhou.

Ve chvíli, kdy se Blíženec rozhodne pro jednu volbu, zamíchá se do toho druhá polovina jejich osobnosti s tím, že by mohlo jít o volbu nesprávnou.

To je staví do nelehkého postavení, a tak mají vždy obavu přijmout nějaké rozhodnutí.