Ovlivňuje postavení planet vztah k sexu? Následující erotická charakteristika mužů podle astrologických znamení poodhalí možná něco, o čem jste dosud neměli ani tušení!

MUŽ - BERAN

21. března – 20. dubna

Polibky podle znamení zvěrokruhu: Panna je něžná. Lev kouše

Polibky podle znamení zvěrokruhu: Panna je něžná. Lev kouše

Líbání je ve vztahu jednou z nejdůležitějších věcí. Zlepšuje náladu a prokazatelně prodlužuje život. Přinášíme vám horoskop, ve kterém se dozvíte, jaké znamení líbá nejlépe. Zkuste se zaměřit na muže v okolí. Třeba kolem sebe máte zrovna toho, kdo svoje r

Doporučené články Více

Každý Beran očekává od milovaného protějšku oddanost, ale rozhodně s ním nebude nuda. Dokáže se rychle zamilovat a erotické radovánky vás mohou přivést jak do pomyslného ráje, tak ale také maximálně vyčerpat. Tito muži se milují kdykoli i na zcela originálních místech, v sexu si neberou servítky. Jdou hlavou proti zdi a byť je s Berany spojena určitá tvrdost charakteru, neznamená to, že by nebyli romantičtí. V tomto směru téměř každou ženu překvapí. Ale pozor na žárlivost, která může zajít až do extrému. V jejich blízkosti neflirtujte ani nemluvte o někom jiném.

MUŽ - BÝK

21. dubna – 21. května

I když pro ně sex není prioritou, neznamená to, že by intimní sbližování neměli rádi. Jen potřebují více času, aby si je dokázali patřičně vychutnat. Býk má rád pohodlí a vyžaduje při milování adekvátní prostředí a atmosféru. Vyslechne vaše přání, ale ve finále vždycky udělá to, co sám bude chtít. Zrozenci tohoto znamení nikdy nespěchají a tzv. rychlovky nejsou nic pro ně. Tím ho k sobě nepřipoutáte, spíše naopak. Pokud miluje, tak s opravdovým zájmem o protějšek a v průběhu aktu pečlivě vnímá vaše reakce. Je to dobyvatel, který si chce vše vychutnat a rád šokuje.

MUŽ - BLÍŽENEC

22. května – 21. června

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

Stojí před námi poslední lednové dny. Co čeká Berana? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Koncem týdne se dostane vše do rovnováhy a potíže některých zrozenců začnou pomalu ale jistě odeznívat. Najdou nový způsob, jak nejlépe vychá

Doporučené články Více

Blíženec nesnáší nudu a rád experimentuje. Dokáže vzrušit, aniž by se vás dotkl. Dobře totiž ví, co, kdy a především jak říct. Zdaleka netouží po ženách tak jako ony po něm, čehož si je velmi dobře vědom a čas od času toho také využívá. Zpočátku se nechce příliš vázat – létá jen z květu na květ a ochutnává, ovšem pouze do okamžiku, než mu do cesty vstoupí osudová žena. Muž Blíženec rád sleduje intimní hrátky v zrcadle a dává přednost milování spíše přes den než večer či v noci. Lákají ho nevšední praktiky a neodolá ženám, které mu splní všechno, co mu na očích uvidí.

MUŽ - RAK

22. června – 22. července

Rak preferuje nezávislost a svobodu. Vyžaduje objetí, mazlení, nemá rád extrémy či hrubé chování, ale instituce zvaná manželství není nic pro něj. Samozřejmě že výjimky potvrzují pravidlo, ale za mužem Rakem pravděpodobně najdete nejednu opuštěnou ženu, protože jakékoli vázání považuje za zásah do osobní svobody. Možná právě proto je pro druhé pohlaví tak přitažlivý – vždycky toužíme po tom, co nám tak trochu uniká. Navíc je muž Rak v milostných záležitostech galantní, zdvořilý a jemný, což ženy oceňují. Vychutnává si předehru a vždy bere ohled na to, po čem partnerka touží.