Ovlivňuje postavení planet vztah k sexu? Následující erotická charakteristika mužů podle astrologických znamení poodhalí možná něco, o čem jste dosud neměli ani tušení!

MUŽ - BERAN

21. března – 20. dubna

HOROSKOP NA VÍKEND: Rak prožije milostnou houpačku, Váha přijde o peníze

HOROSKOP NA VÍKEND: Rak prožije milostnou houpačku, Váha přijde o peníze

Je před námi první víkendové volno v novém roce. Co vás kromě příjemného oddychu nebo zábavy čeká? Blížencům bude chutnat zakázané ovoce, Lev vyzkouší neprozkoumaný terén a Štíra čeká fotka z ultrazvuku. Najdete konečně svou spřízněnou duši, nebo to nevyp

Doporučené články Více

Každý Beran očekává od milovaného protějšku oddanost, ale rozhodně s ním nebude nuda. Dokáže se rychle zamilovat a erotické radovánky vás mohou přivést jak do pomyslného ráje, tak ale také maximálně vyčerpat. Tito muži se milují kdykoli i na zcela originálních místech, v sexu si neberou servítky. Jdou hlavou proti zdi a byť je s Berany spojena určitá tvrdost charakteru, neznamená to, že by nebyli romantičtí. V tomto směru téměř každou ženu překvapí. Ale pozor na žárlivost, která může zajít až do extrému. V jejich blízkosti neflirtujte ani nemluvte o někom jiném.

MUŽ - BÝK

21. dubna – 21. května

I když pro ně sex není prioritou, neznamená to, že by intimní sbližování neměli rádi. Jen potřebují více času, aby si je dokázali patřičně vychutnat. Býk má rád pohodlí a vyžaduje při milování adekvátní prostředí a atmosféru. Vyslechne vaše přání, ale ve finále vždycky udělá to, co sám bude chtít. Zrozenci tohoto znamení nikdy nespěchají a tzv. rychlovky nejsou nic pro ně. Tím ho k sobě nepřipoutáte, spíše naopak. Pokud miluje, tak s opravdovým zájmem o protějšek a v průběhu aktu pečlivě vnímá vaše reakce. Je to dobyvatel, který si chce vše vychutnat a rád šokuje.

MUŽ - BLÍŽENEC

22. května – 21. června

Znamení zvěrokruhu prozradí vlastnost, kterou na vás všichni milují

Znamení zvěrokruhu prozradí vlastnost, kterou na vás všichni milují

Každý dostal do vínku vlastnost, kvůli které ho mají druzí rádi. Víme, jaká je ta vaše.

Doporučené články Více

Blíženec nesnáší nudu a rád experimentuje. Dokáže vzrušit, aniž by se vás dotkl. Dobře totiž ví, co, kdy a především jak říct. Zdaleka netouží po ženách tak jako ony po něm, čehož si je velmi dobře vědom a čas od času toho také využívá. Zpočátku se nechce příliš vázat – létá jen z květu na květ a ochutnává, ovšem pouze do okamžiku, než mu do cesty vstoupí osudová žena. Muž Blíženec rád sleduje intimní hrátky v zrcadle a dává přednost milování spíše přes den než večer či v noci. Lákají ho nevšední praktiky a neodolá ženám, které mu splní všechno, co mu na očích uvidí.

MUŽ - RAK

22. června – 22. července

Rak preferuje nezávislost a svobodu. Vyžaduje objetí, mazlení, nemá rád extrémy či hrubé chování, ale instituce zvaná manželství není nic pro něj. Samozřejmě že výjimky potvrzují pravidlo, ale za mužem Rakem pravděpodobně najdete nejednu opuštěnou ženu, protože jakékoli vázání považuje za zásah do osobní svobody. Možná právě proto je pro druhé pohlaví tak přitažlivý – vždycky toužíme po tom, co nám tak trochu uniká. Navíc je muž Rak v milostných záležitostech galantní, zdvořilý a jemný, což ženy oceňují. Vychutnává si předehru a vždy bere ohled na to, po čem partnerka touží.