Zamilovanost dokáže zamávat úplně s každým. Většina lidí se během něj dopouští chyb a o nich ani neví. Jaké děláte vy?

Beran (21. 3. – 20. 4.). 

Pyšníte se tím, že jste silní a nezávislí. Když se do někoho zamilujete, nechcete, aby vám protějšek zmenšoval osobní svobodu. Vaše jednání většinou končí rozchodem. Nedokážete snést kompromisy. Zatím vás k tomu nepřiměla ani láska.

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Kritiku nemá nikdo rád, ale někteří lidé na ni reagují obzvláště emotivně. Pokud s někým takovým žijete, nebo třeba pracujete, máme pro vás návod, jak komunikovat. A kdo jsou ti průšviháři? Váhy, Ryby, Rak, Panna a Střelec. 

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Když se zamilujete, ožíváte. Začátky vztahů jsou krásné a růžové. Každý den potřebujete cítit, že po vás protějšek touží a potřebuje vás. Postupem času to pro něj může být velmi unavující. Není jednoduché partnerovi každý den něco dokazovat. Časem bude intenzita touhy po vás ze strany protějšku klesat. Budete se s tím muset smířit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Jste extrémně soběstační. Neradi se v životě spoléháte na někoho jiného. Pokud se do někoho zamilujete, máte tendenci se s tím člověkem po chvíli nudit. I když nejste single, ve vztahu se tak chováte.

Rak (22. 6. – 22. 7.). 

Jste velmi citliví. Lásku dokážete prožívat opravdu intenzivně. Problém jev tom, že si všechno berete moc osobně. Stačí, aby partner utrousil jízlivou či popichující poznámku směrem k vám, a vy se z toho hned hroutíte.