Zamilovanost dokáže zamávat úplně s každým. Většina lidí se během něj dopouští chyb a o nich ani neví. Jaké děláte vy?

Beran (21. 3. – 20. 4.). 

Pyšníte se tím, že jste silní a nezávislí. Když se do někoho zamilujete, nechcete, aby vám protějšek zmenšoval osobní svobodu. Vaše jednání většinou končí rozchodem. Nedokážete snést kompromisy. Zatím vás k tomu nepřiměla ani láska.

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Máte pocit, že v ničem nevynikáte? Vaše okolí to možná vnímá trochu jinak. Znamení zvěrokruhu vám poví, v čem tkví vaše originalita.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Když se zamilujete, ožíváte. Začátky vztahů jsou krásné a růžové. Každý den potřebujete cítit, že po vás protějšek touží a potřebuje vás. Postupem času to pro něj může být velmi unavující. Není jednoduché partnerovi každý den něco dokazovat. Časem bude intenzita touhy po vás ze strany protějšku klesat. Budete se s tím muset smířit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Jste extrémně soběstační. Neradi se v životě spoléháte na někoho jiného. Pokud se do někoho zamilujete, máte tendenci se s tím člověkem po chvíli nudit. I když nejste single, ve vztahu se tak chováte.

Rak (22. 6. – 22. 7.). 

Jste velmi citliví. Lásku dokážete prožívat opravdu intenzivně. Problém jev tom, že si všechno berete moc osobně. Stačí, aby partner utrousil jízlivou či popichující poznámku směrem k vám, a vy se z toho hned hroutíte.