Bez přátelství se žít nedá a je fajn mít přítele, který vám pomůže, když je třeba, který vás vyslechne a nehodnotí vaše stinné stránky. Přesto mu můžete s některými vlastnostmi pěkně lézt na nervy. Co vaši přátelé na vás tajně nenávidí a nikdy vám to neřeknou? Tohle!
 

Beran

Berani jsou jako tryskomyši, které nedokážou vydržet a musí mít všechno hned. A právě to vaši přátelé nemůžou vydržet a velmi často se musí držet, aby vám to nevmetli do tváře. Myslete na to, že ne každý má tolik energie jako vy, ve skutečnosti někteří potřebují nějaký ten čas na zotavení. Nechovejte se, jako by vám do konce života zbýval týden, zpomalte a buďte více v klidu. Vaše netrpělivost může být pro vaše přátele značně vyčerpávající.

Horoskop na dnešní den - Sobota(08-12-2018)

Býk

Vy, Býci, rozsvítíte každou místnost, do které vstoupíte. Ovšem dokážete být nejen okouzlující, ale taky extrémně tvrdohlaví. Vyjít s vámi a vaší palicí bývá někdy velmi těžké, zvláště pro vaše přátele. I když vám to nikdy neřeknou do očí, tajně to na vás nesnášejí. Zkuste se naučit jedno slovíčko navíc – kompromis. Bez něj to budete mít složité a může se taky stát, že jednou i těm nejbližším rupnou nervy a pošlou vás někam.

Blíženci

Blíženci, vy jste super zábavní parťáci, ovšem jen když se vám chce. Vašim přátelům na vás vadí jedno jediné: vaše nespolehlivost. Vy jedete podle vašeho harmonogramu a zdá se, že nikdy nekoresponduje s harmonogramem vašich přátel. Často chodíte pozdě, pokud se tedy vůbec obtěžujete objevit, a někdy nemáte ani špetku soudnosti, abyste se omluvili.

Rak

Na vás vaši přátelé nenávidí pesimismus, zvláště když prožíváte nějaké zklamání, třeba v lásce. Jistě, naštvanost je na místě, když vám někdo zlomí srdce, ale to neznamená, že všechno ostatní je negativní a špatné. Musíte se dívat na život pozitivněji, i když vám někdo ublíží. Jedině tak se vyléčíte rychleji.