Každé znamení má své kladné i záporné stránky. Jaké jsou nejsilnější stránky vaší osobnosti podle zvěrokruhu? Budete se možná divit, čím jste jedineční. Nebo to všechno o sobě už dávno víte?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran jako první znamení zvěrokruhu nastavuje tempo i pro ostatní. Berani jsou odvážní, konkurenceschopní a silní lidé, kteří se nebojí vstupovat na nová území a prozkoumávat je. V tom jsou jedineční a naprosto přirození. Některé z jejich nápadů vám můžou připadat poněkud zvláštní, ale to jen proto, že jste jejich myšlení zatím nepochopili.

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli se někdy dostanete do křížku s Býkem, pak byste měli vědět, že Býk je paličatý a odhodlaný k čemukoli. S nimi bude těžké vyhrát. Jejich jedinečnou vlastností je právě ona tvrdohlavost a schopnost nikdy se nevzdávat. S nimi byste mohli hravě přežít i zombie apokalypsu!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou extrovertní a nikdy se nezastaví. Jejich duální osobnost jim usnadňuje rozhovory s kýmkoli, protože nemají potíže ptát se na cokoli. Jsou společenští a vždy se objeví ve správný čas na správném místě. Jsou neposední a neumějí moc naslouchat. Často jsou tak vzrušení, že ztrácejí schopnost slyšet to, co je důležité.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci milují domov a láskyplné vztahy. Máte-li přítele, který se rychle a naplno zamiluje, pak je pravděpodobně narozený v tomto znamení. Jsou věrní a milující své blízké, které budou za všech okolností chránit. Jsou velmi pozorní a nikdy nezapomínají na výročí a nejrůznější události. Někdy mohou milovat tak silně, že nenechají ostatní, aby svobodně dýchali.