Každý relaxuje po svém. Někdo potřebuje aktivní odpočinek, jiný má raději klid a pohodu třeba u sklenky vína. Jaké aktivity jsou pro vás nejvhodnější podle data narození? 

Beran

Výlet s piknikem
Beran je aktivní, odvážný a dobrodružný. Jeho ideální víkend tedy bude ve znamení akční vycházky podzimním lesem plným barevného listí. Čerstvý vzduch udělá Beranům dobře, a když k výletu přidají i piknik (pokud tedy nebude moc velká zima), bude to naprosto dokonalé.

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

CO VÁS ČEKÁ POSLEDNÍ MĚSÍC V ROCE? TAKOVÝ BUDE PROSINEC PRO VAŠE ZNAMENÍ: KDO BUDE PATŘIT MEZI NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

Poslední měsíc roku je magický. Užíváme si přípravy na svátky a jejich kouzlo a zároveň se loučíme se starým rokem. Jaký bude prosinec pro vaše znamení?

Doporučené články Více

Býk

Návštěva vinného sklípku
Ačkoli jsou Býci stabilní a zodpovědní, mají rádi i situace, v nichž si mohou vyhodit tak trochu z kopýtka. Víkend ve vinném sklípku, kde ochutnají nejlepší vína sezony, pro ně bude ideální relax.

Blíženci

Pivnice s přáteli
Blíženci jsou společenští a připraveni na každou zábavu. Na německý Oktoberfest už je sice pozdě, ale to vůbec nevadí! Vyrazte s přáteli do nějaké vyhlášené hospůdky, kde si dopřejete nejen skvělé pivo, ale taky výborné jídlo!

Rak

Domácí pečení
Raci jsou opatrní, emocionální a milují rodinné prostředí. Nejspokojenější jsou, když mohou strávit víkend se svými blízkými – a ještě jim udělat radost vlastnoručně upečeným koláčem, třeba dýňovým.