Nevíte, kam se vydat se svým novým objevem na první rande? Zkuste si zjistit, jaké je znamení, protože to vám o něm hodně napoví. Hvězdy vám poradí, kam ho vzít a co dělat, abyste nešlápli vedle. Tak kam to bude?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani nesnášejí nudu, takže je rozhodně nenadchne, když půjdete do kina a nebo je pozvete na lahodnou kávu. Nad tímto programem budou pravděpodobně ohrnovat nos a nejspíš ani na žádné rande nepřijdou. Musíte jít na to fikaně, domluvte si schůzku a navrhněte, že vaše rande bude spontánní záležitost.

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Na sociálních sítích se hned pozná, kdo si rád tahá triko a kdo je profesionální šmírák. Jaká charakteristika odpovídá vašemu znamení horoskopu?

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk se potřebuje ukázat, takže pokud plánujete jít na rande s tímto týpkem, nechte výběr místa rozhodně na něm. Ani se nesnažte cokoliv vymyslet, protože on to stejně udělá podle sebe. Protože je to tvor, který rád mlsá a jí, můžete si být jistá, že se pořádně nadlábnete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou romantici a jejich vzdušné znamení jim dává určitý pocit růžových brýlí. Pro něj bude nejlepší, když se vydáte na loď a strávíte tam společně pár hodin. Taková plavba s panem Neznámým na parníku může být opravdu nezapomenutelná.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je prostě takový ňouma, který moc neví, jak překvapit. Má svoje zásady a naučené věci a nerad vybočuje z cesty. Kavárna to prostě jistí a na tom nic nezměníte.