1. Beran

Nejlepší parťák na cesty: Střelec/Blíženci

Ty nejlepší vzpomínky si Beran odveze z cest, bude-li mít po boku Střelce. Oba spadají to kategorie ohnivých znamení, což znamená, že se vyznačují spontánností, nadšením a soběstačností.

PODVEDL VÁS? ŠTÍR se nikdy nepřizná, RAK musí odpustit hlavně sám sobě

PODVEDL VÁS? ŠTÍR se nikdy nepřizná, RAK musí odpustit hlavně sám sobě

Nevěra, záletnictví a flirt na sociálních sítích, to jsou choulostivá témata dnešní doby, která není radno pokoušet. Střelec nad ní mávne rukou, Štír bez ní nemůže žít, Panna ji z duše nenávidí. Jak jste na tom s nevěrou vy? Co o vás říkají hvězdy?

Doporučené články Více

Rozdíly ale mezi nimi najdeme. Právě ty však dělají společné cesty příjemnější. Beran je takzvané kardinální znamení (s nadšením se pouští do věcí), Střelec proměnlivé (je flexibilní). Skvěle se tak dohodnou na programu i změnách.

Nemáte žádného Střelce mezi přáteli, se kterým byste vyrazili na dovolenou? Poohlédněte se po Blížencích. Stejně jako Střelec patří k proměnlivým znamením. Bude tak s nimi dobrá domluva.

2. Býk

Nejlepší parťák na cesty: Rak/Váhy

Býk si potrpí na luxus, dobré jídlo i pohodlí domova. Rak mu v tomto ohledu rozumí. „Stejně tak si rádi oba udržují mírné tempo,“ vyzdvihuje další společnou vlastnost astroložka.

Jakým způsobem a kvůli čemu se podle horoskopu dokážete chovat k lidem opravdu ošklivě?

Jakým způsobem a kvůli čemu se podle horoskopu dokážete chovat k lidem opravdu ošklivě?

Věříme, že jste super. Vážně. Ale jen do doby, než...

Doporučené články Více

Zálibu v dobré kvalitě a chutném jídle mají i Váhy. Navíc „rády vzpomínají na minulé časy jako Býci, takže to může být dobrý mix energie“, dodala Angel.

3. Blíženci

Nejlepší parťák na cesty: Vodnář/Beran

Šance, že se Blíženci a Vodnář pohádají kvůli maličkosti, je nízká – řadí se k intelektuálním znamením. Zaujímají však odlišné postoje. Zatímco Blíženci jsou pevní v kramflecích, co se názorů a nápadů týče, Vodnáři zachovávají klid a jsou obdařeni velkou dávkou tolerantnosti. Díky tomu si na cestách budou rozumět. „Obě znamení se navíc zajímají o dění a vzdělávání, takže by mohla být skvělými parťáky na cesty,“ dodala Angel.

Ranec plný zážitků si ale odvezete i s Beranem po boku. Stejně jako vy je zvědavý a miluje spontánní rozhodnutí.

4. Rak

Nejlepší parťák na cesty: Býk/Váhy

Jak Raci, tak Býci prahnou po luxusu i skvělém jídle. „Obě znamení nejsou pro rychlé tempo. Rádi zpomalí,“ přihazuje další společný jmenovatel astroložka.

Váhy zase hodí do pohody – nemají rády disharmonii. „Raci mohou být trochu náladoví, takže Váhy jim mohou pomoct najít ztracenou rovnováhu.“