Střelec se zamiluje a láska bude vzájemná. Beran ocení rozmanitost života a Býk konečně ukončí vztah. Kdo by si měl dát pozor na dluhy a jak na tom bude tvé znamení? To ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

BERAN (21.3. – 20.4.)

Dovolená, práce, nová láska nebo snad z gruntu nový život? Ano, to vše je tady jen pro tebe! Díky skvělým nápadům a šťastným hvězdám, které ti opravdu přejí, zvládneš zrealizovat ty nesložitější plány a plnit si své sny. Do tvého života vstoupí také nový partner, se kterým nádherně souzníte. Užij si skvělé dny naplno.

Jak poznáte, že má depresi? Prozradí to jeho nebo její znamení

Jak poznáte, že má depresi? Prozradí to jeho nebo její znamení

Začal se váš kamarád nebo partner z ničeho nic chovat divně? Řekněte nám jeho znamení a my vám prozradíme, zda náhodou není v depresi a jestli se netrápí.

Doporučené články Více

BÝK (21.4. – 21.5.)

Vztahy, které delší dobu prochází krizí, udělají konečně společnou změnu a dohodnout se na rozchodu. Pro tebe to znamená velkou úlevu a také velmi rychle poznáš lásku novou. Uvědomíš si, jak dlouho jsi žila bez lásky a začneš konečně vychutnávat život plnými doušky.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

Přichází k tobě dobré zprávy a novinky, které tě nadchnou i potěší. Rychlost je klíčovým slovem nejen pro tebe, ale také pro všechny ve tvé blízkosti. Jedna událost bude střídat druhou, od dovolené až po bujaré oslavy léta.

RAK (22.6. – 22.7.)

Zkus být nad věcí a nedovol emocím, aby tě ovládaly, bez zvláštního důvodu na tebe padnou chmury a nálada také nebude nic moc. Buď nad věcí, někdy se stane, že jsou energie napjaté, to však neznamená, že takový bude celý týden. Usměj se zhluboka dýchej a za chvíli vše přejde.