Střelec se zamiluje a láska bude vzájemná. Beran ocení rozmanitost života a Býk konečně ukončí vztah. Kdo by si měl dát pozor na dluhy a jak na tom bude tvé znamení? To ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

BERAN (21.3. – 20.4.)

Dovolená, práce, nová láska nebo snad z gruntu nový život? Ano, to vše je tady jen pro tebe! Díky skvělým nápadům a šťastným hvězdám, které ti opravdu přejí, zvládneš zrealizovat ty nesložitější plány a plnit si své sny. Do tvého života vstoupí také nový partner, se kterým nádherně souzníte. Užij si skvělé dny naplno.

Velký jarní uklízecí horoskop: Které znamení miluje pořádek, kdo je bordelář?

BÝK (21.4. – 21.5.)

Vztahy, které delší dobu prochází krizí, udělají konečně společnou změnu a dohodnout se na rozchodu. Pro tebe to znamená velkou úlevu a také velmi rychle poznáš lásku novou. Uvědomíš si, jak dlouho jsi žila bez lásky a začneš konečně vychutnávat život plnými doušky.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

Přichází k tobě dobré zprávy a novinky, které tě nadchnou i potěší. Rychlost je klíčovým slovem nejen pro tebe, ale také pro všechny ve tvé blízkosti. Jedna událost bude střídat druhou, od dovolené až po bujaré oslavy léta.

RAK (22.6. – 22.7.)

Zkus být nad věcí a nedovol emocím, aby tě ovládaly, bez zvláštního důvodu na tebe padnou chmury a nálada také nebude nic moc. Buď nad věcí, někdy se stane, že jsou energie napjaté, to však neznamená, že takový bude celý týden. Usměj se zhluboka dýchej a za chvíli vše přejde.