Ryby se pyšní skvělými nápady. Rak prochází vztahovou zkouškou. Lev musí být trpělivý, aby dostal to, oč usiluje. Jak jsou na tom další znamení a kdo by rozhodně neměl půjčovat peníze, ti prozradí naše nové horoskopy.

BERAN (21.3. – 20.4.)

V oblasti citů pocítíš velké osvobození, úlevu, jako když přichází nová duše na svět a s důvěrou se nadechuje vstříc životu. Neboj se uvolnit a zapomeň na strach, který tě na chvíli zaskočí. Máš šanci zbavit se všeho, co tě zatěžovalo a trápilo.

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Mají vás za pedanty, lidi do větru nebo citlivky? Nic není černobílé! Je čas učinit těmto stereotypům přítrž. My víme, že i Panny dokážou být nepořádné, Blíženci svědomití a Raci zásadoví.

Doporučené články Více

BÝK (21.4. – 21.5.)

Po sporech ve vztazích přichází usmíření. Po dnech plných napětí, hádek a nedorozumění přijde klid a harmonie. Pokud ještě nejste s partnerem svoji, začnete plánovat svatbu. Také nezadaná potká muže do nepohody.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

V práci na tebe všechno padá, výsledky vůbec neodpovídají tvé námaze a snaze být nejlepší. Nehledej pomoc u kolegů, mohli by tě zklamat. Nakonec vše zvládneš bez pomoci – sama. Pozor na půjčování peněz, už bys je nikdy nedostala zpět.

RAK (22.6. – 22.7.)

Vztahy budou procházet zkouškou, což se ti samozřejmě líbit nebude a snaha změnit partnera v tobě vyvolá mnoho odporů. Co kdybys mu jednou pro změnu přikývla a udělala to podle něho? Nezapomínej, že ti nepatří, zkus jednou ustoupit a dovol si nedělat vůbec nic.