Beran:


Lidé s tímto znamením jsou navenek tvrdí, ale ve skutečnosti jsou velmi křehcí a citliví. Po novém roce byste na sobě však měli trošku zapracovat. Jak na vašem fyzickém zdraví, tak i psychickém. Dopřejte si mentální hygienu v podobě relaxačního výletu. Celý váš rok se bude točit více – méně o vašem zdraví, ale nakonec vše dobře dopadne.

Býk:


Lidé s tímto znamení mají často krát problém s bolestí páteře, protože tvrdě pracují. Nepodceňujte preventivní prohlídky. Celý rok zkuste přežít v co nejmenším stresu. Měli byste si dávat pozor na svou psychiku a seknout s vašimi všemi závislostmi.

HOROSKOP PLNÝ ČÍSEL: Jak si numera zahrají s arogantním Štírem a jak s důvěřivou Pannou?

HOROSKOP PLNÝ ČÍSEL: Jak si numera zahrají s arogantním Štírem a jak s důvěřivou Pannou?

Zima je v plném proudu, jste zachumlaní pod dekou a užíráte se nudou. Co si takhle zaházet kostkami? Hozená čísla vám mohou prozradit mnohem více, než čekáte. Stačí protřepat v dlani či kalíšku tři kostky a zjistíte, jaký osud jednotlivým znamením kostky

Doporučené články Více

Blíženec:


Blížencem hodně krát chybí trpělivost. V novém roce by se měli zamyslet nad tím, jak vypadá jejich tělo a začít na něm pracovat. Rok 2019 je pro vás rokem nového začátku, kdy změníte svůj styl a dokonce i práci. V létě si však dejte pozor na úrazy!

rak:


V novém roce zkuste zapracovat na svých emocích. Je na čase abyste je drželi pod kontrolou. Pokud to znovu nezvládnete, tak vás tento rok budou provázet deprese a úzkost. Na podzim zkuste upravit svou životosprávu, protože vám hrozí různé virózy.