Co oči nevidí, srdce nebolí. Jako nevěru lze brát jakýkoli sexuální kontakt, který se uskutečňuje mimo partnerskou dvojici. Sexuální kontakt je velmi široký pojem, nejedná se jen o pohlavní styk. I flirt může být velmi zraňující a ponižující. Ve chvíli, kdy se jeden z partnerů o nevěře dozvídá, nastává problém. Zajímá vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující odhalení, které vám prozradí, jak to opravdu je.


BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Svůdník Beran nemá přílišné předpoklady, aby byl svému partnerovi věrný. Toto znamení miluje flirt, sexuální dovádění i nové zážitky. Vzrušení k životu potřebuje a rád hraje milostné hry. Beran však miluje zejména fázi lovu, proto jej provázejí spíše krátké románky.

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Kromě pozitivních vlastností v sobě má každý z nás také nepříjemné vlastnosti, které nám často komplikují život, dostáváme se kvůli nim do konfliktů a občas těmito neduhy obtěžujeme své okolí a blízké. Je na čase jít s pravdou ven!

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je velmi opatrné znamení. Dlouhou dobu váhá, zda vstoupí do vztahu a partnerovi se zcela otevře. Pokud se však k rozhodujícímu kroku odhodlá a stane se vaším partnerem, patří rozhodně mezi nejvěrnější znamení. Býk znamená jistotu, důvěru i spolehlivost. Jeho partner je pro něj vším.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O Blížencích je známo, že věrnost je pro ně tak trošku sprosté slovo. Blíženci milují flirt, společnost zajímavých protějšků a také milostné hry. Mnohdy je uspokojuje už jen to, že o ně má někdo zájem a v tomto zájmu a touze svůj protějšek udržují i bez fyzického kontaktu. Blíženci jsou mistři slova a hezkými slovy udrží své potenciální milence blízko sebe klidně i několik let.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Lidé ve znamení Raka ctí rodinu, zázemí a jistotu. Ale ani to jim nebrání v občasných záletech, po kterých se ovšem rádi vracejí ke svému stálému partnerovi. Nevěru umějí dokonale skrývat a svého partnera by kvůli sexu s jinými nikdy neopustili. Pokud Rakovi partner nabídne vše, po čem touží, dokáže být i věrný.