Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující horoskop, který vám bez okolků prozradí, jak to opravdu je.

Beran

Beran opravdu nemá přílišné předpoklady, aby byl svému partnerovi věrný. Toto znamení miluje flirt, dobrodružství i nové zážitky. Vzrušení k životu potřebuje a rád hraje milostné hry. Beran však miluje zejména fázi lovu, proto jej provázejí spíše krátké románky.

Velký horoskop na červenec (2018) -

Velký horoskop na červenec (2018) - "Během první dekády tohoto měsíce počítejte s překážkami, které se objeví nečekaně..."

Co vás v červenci čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk

Býk je velmi opatrné znamení. Dlouhou dobu váhá, zda vstoupí do vztahu a partnerovi se zcela otevře. Pokud se však k rozhodujícímu kroku odhodlá a stane se vaším partnerem, patří rozhodně mezi nejvěrnější znamení. Býk znamená jistotu, důvěru i spolehlivost. Jeho partner je pro něj vším.

Blíženci

O Blížencích je známo, že věrnost je pro ně tak trošku cizí slovo. Blíženci milují flirt, společnost zajímavých protějšků a také milostné hry. Mnohdy je uspokojuje už jen to, že má o ně někdo zájem, a v tomto zájmu a touze svůj protějšek udržují – i bez fyzického kontaktu. Blíženci jsou mistři slova a hezkými slovy udrží své potencionální milence blízko sebe klidně i několik let.

Rak

Lidé ve znamení Raka ctí domov, zázemí a jistotu. Ale ani to jim nebrání v občasných záletech, po kterých se ovšem rádi vracejí ke svému stálému partnerovi. Nevěru umějí dokonale skrývat a svého partnera by kvůli sexu s jinými nikdy neopustili. Pokud Rakovi partner nabídne vše, po čem toto znamení touží, dokáže být i věrný.