Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující horoskop, který vám bez okolků prozradí, jak to opravdu je.

Beran

Beran opravdu nemá přílišné předpoklady, aby byl svému partnerovi věrný. Toto znamení miluje flirt, dobrodružství i nové zážitky. Vzrušení k životu potřebuje a rád hraje milostné hry. Beran však miluje zejména fázi lovu, proto jej provázejí spíše krátké románky.

Září je tu: Hvězdy ukázaly, co vaše znamení v létě zaselo a co na podzim sklidí

Září je tu: Hvězdy ukázaly, co vaše znamení v létě zaselo a co na podzim sklidí

Co si zaseješ, to si sklidíš. Pravidlo, které prostě nelze jen tak obejít. Další roční období se kvapem blíží a hvězdy vědí, jak se vám vaše psychická námaha po létě odmění. Sklidíte zasloužené sladké ovoce, nebo vám zbude jen spousta těžkostí? Hvězdy vám

Doporučené články Více

Býk

Býk je velmi opatrné znamení. Dlouhou dobu váhá, zda vstoupí do vztahu a partnerovi se zcela otevře. Pokud se však k rozhodujícímu kroku odhodlá a stane se vaším partnerem, patří rozhodně mezi nejvěrnější znamení. Býk znamená jistotu, důvěru i spolehlivost. Jeho partner je pro něj vším.

Blíženci

O Blížencích je známo, že věrnost je pro ně tak trošku cizí slovo. Blíženci milují flirt, společnost zajímavých protějšků a také milostné hry. Mnohdy je uspokojuje už jen to, že má o ně někdo zájem, a v tomto zájmu a touze svůj protějšek udržují – i bez fyzického kontaktu. Blíženci jsou mistři slova a hezkými slovy udrží své potencionální milence blízko sebe klidně i několik let.

Rak

Lidé ve znamení Raka ctí domov, zázemí a jistotu. Ale ani to jim nebrání v občasných záletech, po kterých se ovšem rádi vracejí ke svému stálému partnerovi. Nevěru umějí dokonale skrývat a svého partnera by kvůli sexu s jinými nikdy neopustili. Pokud Rakovi partner nabídne vše, po čem toto znamení touží, dokáže být i věrný.