Pěkný polibek si říká ještě o jeden.“ Marilyn Monroe

Ať už umíš dívky líbat nebo ne, pro jistotu je líbej.“ Janina Ipohorská

Proč jste ve svém životě nespokojení? Napoví vám to znamení zvěrokruhu

Proč jste ve svém životě nespokojení? Napoví vám to znamení zvěrokruhu

Máte pocit, že je váš život momentálně o ničem? Stojíte pořád na jednom místě a nejste z toho zrovna dvakrát nadšení? Znamení zvěrokruhu vám prozradí důvody, proč nejste se svým životem spokojeni.

Doporučené články Více

Polibek je výrazem lásky a vášně. Vyvolá city i v tom nejchladnějším a nejzdrženlivějším člověku. A co teprve u zamilovaných, jejichž duše se i tak vznášejí kdesi v oblacích! Podle astrologů však rozhodně není polibek jako polibek…

Beran

Beran dokáže líbat nesmírně horoucně a vášnivě. Není se co divit, vždyť je to zástupce ohnivého znamení. Berani obecně rádi dávají své city najevo a líbají se rádi. Jestliže se jim někdo líbí, políbí ho, aby mu vyjádřili své sympatie. Nevidí v tom nic odsouzeníhodného. Pokud je Beran zamilován, je schopen se líbat až do ztráty vědomí. Nemá žádný smysl se pokoušet ho zastavit. To ho v této činnosti leda povzbudí.

Býk

Zástupce tohoto znamení zvěrokruhu určitě nemůžeme označit za vášnivce. Zato pouze Býk dokáže vložit do polibku tolik něhy! Jeho polibky uklidňují, zahánějí smutek i zvednou náladu. S Býkem se budete cítit bezpečně jako za kamennou zdí, neboť je spolehlivý a klidný, i když snad trochu pomalý. Toto konzervativní znamení dá políbení výhradně tomu, koho dobře zná, kým si jisto a s kým hodlá rozvíjet dlouhý a vážný vztah. Na drobné své city nerozměňuje.

Blíženci

Stále v povětří a nepolapitelní, Blíženci se líbají rádi a líbat umějí. Neštěstím je, že nemusíte být jediným objektem jejich vášně. Blíženci stále hledají, i když už mají po boku životního partnera. Abyste toto povětrné znamení vedle sebe udrželi, stačí docela málo: být zábavný, vzdělaný a zajímavý společník. Blíženci si vysoce cení intelektu, rozumových schopností a aktivního životního postoje. Rutina je nudí. Existuje prý až padesát druhů polibků. Nastudujte jeden po druhém a udivujte jimi svého partnera narozeného ve znamení Blíženců!

Horoskop na dnešní den - Sobota (24-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Sobota (24-11-2018)

Můžete dnes dát lekci rozhádaným přátelům nebo příbuzným, protože budete mít velký talent ke smiřování těchto osob

Doporučené články Více


Rak

Račí znamení zvěrokruhu vkládá do polibku celou svou duši. Polibek je pro ně vyjádřením duševní náklonnosti, lásky a milující péče. Polibek nepodložený city je pro Raka něco nepředstavitelného. Kromě toho polibek Rakovi potvrzuje, že je mezi vámi všechno v pořádku. Pokud se Rak odvrací a odmítá se líbat, je jasné, že se na vás rozzlobil, něčím jste se ho dotkli. Líbat se bude znovu teprve tehdy, až odpustí. Miluje polibky na noc, na dobré ráno, na rozloučenou. Rád líbá své rodiče a o dětech snad ani nemusíme mluvit.