Indiáni byli vždy považováni za moudré a rozvážné. I proto bychom jim měli naslouchat, zvláště co se týká horoskopu, který mají ale úplně jiný než my. Je rozřazen vysloveně podle zvířat, která žijí ve volné přírodě. Z následujících řádků se dozvíte, jaký tvor jste právě vy.


Sokol (21. březen – 19. duben)

Lidé, co se narodili ve znamení Sokola, jsou sebevědomé a nezávislé osobnosti. Milují vzrušení, dobrodružství a svobodu. Razí upřímnost za každé situace, přetvářku nenávidí. Bývají netrpěliví a měli by se naučit dělat kompromisy.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (27-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (27-12-2018)

Od rána budete terčem šťastných náhod a úspěchy budou přicházet, aniž budete vědět jak. Snažte se, aby se stejně dobře vedlo i partnerovi.

Doporučené články Více

Bobr (20. duben – 20. květen)

Zrozenci Bobra symbolizují hojnost a vytrvalost. Jsou praktičtí, rozvážní, stojí nohama pevně na zemi. Nemají v oblibě náhlé změny a neradi riskují. Potřebují pocit jistoty a bezpečí. Mívají dobrou paměť a sklony k pohodlnosti.

Jelen (21. květen – 20. červen)

Jedinci v totemu Jelena jsou skvělí pozorovatelé se silně vyvinutou intuicí. Vyhýbají se konfliktům, raději před nimi utečou. Mají potíže dotahovat věci do konce, zato výmluvy jim jdou výtečně, jsou to mistři komunikace.

Datel (21. červen – 21. červenec)

Zrozenci Datla jsou empatičtí a starostliví, umějí naslouchat. Pro ostatní by se rozdali, čehož jiní mohou zneužívat. Na prvním místě je pro ně obvykle rodina. Dokážou být i náladoví, dlouho jim trvá, než někomu začnou důvěřovat.