Zima je v plném proudu, jste zachumlaní pod dekou a užíráte se nudou. Co si takhle zaházet kostkami? Hozená čísla vám mohou prozradit mnohem více, než čekáte. Stačí protřepat v dlani či kalíšku tři kostky a zjistíte, jaký osud jednotlivým znamením kostky nachystaly. A jaká jsou právě vám předpovězena čísla hodu? Pojďme hrát!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Kostky říkají: 2 + 3 + 3 = 8 Může se u vás objevit trochu intenzivněji smysl pro spravedlnost. Budete jako William Wallace. Mohlo by dojít až k přehánění. Pamatujte, ne vše lze ovlivnit. Trojky jsou schopny vám dát dostatek intuice, kterou nepodceňujte, dvojka vás bude varovat.

TOTO JE DŮVOD ZTROSKOTÁNÍ VZTAHU PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. LEV MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU A PANNÁM CHYBÍ VE VZTAHU …

TOTO JE DŮVOD ZTROSKOTÁNÍ VZTAHU PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. LEV MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU A PANNÁM CHYBÍ VE VZTAHU …

Téměř každý má za sebou alespoň jeden nevydařený vztah a mnohdy nám je velmi líto, jak to dopadlo. Někdy jsou důvody rozchodu zjevné, ale někdy i po čase tápeme a nevidíme věci jasně…

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Kostky říkají: 4 + 2 + 6 = 12 Bude kolem vás panovat nejistota, nějakou dobu se můžete potýkat se strachem. Není ale důvod se obávat příštích dnů, zkuste se jen ponořit do role pozorovatele, brzy rozpoznáte pravdu. Dvojky vám umožní se uvolnit, čtyřka naopak svádí k akci.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Kostky říkají: 3 + 5 + 3 = 11 Cítíte se sice silní a neporazitelní, ale pozor, abyste díky své energii nepodceňovali signály, které vás budou varovat. Dejte na trojky, jsou schopné vás vést velmi dobře, jedničky mohou zase umocňovat ego. Je tedy na vás, co raději zvolíte.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Kostky říkají: 1 + 3 + 4 = 8 Můžete se těšit na bohaté období, které vám ukáže cestu dlouhodobé prosperity. Jen pozor na to, aby vám přínos peněz nezamotal hlavu. Jednička vás totiž může svádět k neuváženým činům, ale osmička vám dá možnost se ve všem skvěle orientovat.