To nejkrásnější, co kluk holce může říct, jsou slova lásky. Avšak každý je trochu jiný , a tedy i jinak projevuje svou náklonnost. Podívejte se, co čekat od různých znamení zvěrokruhu!

BERAN

Berani jsou trochu jako malé děti! Budou vás škádlit, pošťuchovat a dělat vám naschvály. Také vám ale budou věnovat maximum své pozornosti! Navíc, ani honosná romantická gesta jim nejsou cizí. Od kluka-berana se můžete dočkat všeho.

Velký zimní horoskop lásky 2018

Velký zimní horoskop lásky 2018

Zahřejte se v mrazivých zimních dnech v náručí své lásky! Tarotové karty vám poradí, jak si zajistit milostné úspěchy a krásný vztah!

Doporučené články Více

BÝK

Býci úplně neumí projevovat city. Tahle slova a gesta je dostávají do rozpaků. Na „Miluji tě“ si budete muset chvíli počkat. Co je na nich ale super, jsou to přeborníci na dárečky! Čekejte spoustu pozorností a pozvání na krásná místa.

BLÍŽENCI

Kluk blíženec vám upřímně řekne, co k vám cítí. Prozradí, že se ještě úplně nezamiloval, stejně jako to, že je v tom až po uši. Tady není co řešit. Blíženci jsou holt přímočaří.

RAK

U raků se připravte na to, že budou o svých citech otevřeně a často mluvit. A to velmi emotivně! Projevy lásky budou pořádně dramatické, energizující, dojemné. Zkrátka jako ve filmu!