První prosincové dny jsou tu a s nimi přichází období velkého stresu, které s sebou přinášejí blížící se Vánoce. Jak bude vypadat první adventní víkend? Někteří zrozenci si užijí opravdu sváteční atmosféru Vánoc. Pro koho to bude naopak katastrofa?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu vám rupnou nervy, protože vám konečně dojde, že přicházejí Vánoce. Nebojte se, nakonec stihnete vyrobit i adventní věnec a první adventní neděle bude taková, jak má být.

PODVEDL VÁS? ŠTÍR se nikdy nepřizná, RAK musí odpustit hlavně sám sobě

PODVEDL VÁS? ŠTÍR se nikdy nepřizná, RAK musí odpustit hlavně sám sobě

Nevěra, záletnictví a flirt na sociálních sítích, to jsou choulostivá témata dnešní doby, která není radno pokoušet. Střelec nad ní mávne rukou, Štír bez ní nemůže žít, Panna ji z duše nenávidí. Jak jste na tom s nevěrou vy? Co o vás říkají hvězdy?

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

První prosincový víkend si užijete ve znamení lásky. Na vánoční veselí a zdobení bytu vás moc neužije, ale co si rozhodně nenecháte ujít jsou trhy. Svařák s vaší láskou je to pravé pro navození vánoční atmosféry.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Měli byste se zamyslet nad svojí finanční situací a promyslet, zda si můžete vůbec dovolit nakupovat drahé dárky na Vánoce. Tento rok byste měli rozhodně šetřit, protože vám budou na konci roku penízky chybět.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro citlivou dušičku Raka jsou přicházející Vánoce to nejlepší období v roce. Již tento víkend se tedy vrhnou na pečení perníčků. Na pomoc si vezmou svoji maminku, která jim poradí, jak na to.