Kozoroh (22.12.–20.1.)

  • Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské
  • Vládcem je Saturn – polarita Jin

Jak je důležité mít klidné rodinné zázemí a spolehlivé příbuzné, se přesvědčíte v tomto týdnu. Vás se totiž někdo pokusí oblafnout, podvést, což vás zaskočí, doslova paralyzuje, takže vlastně nebudete schopni jakékoli obranné reakce. Oni to udělají za vás, a možná poprvé v životě si uvědomíte, jak silná dvojka jsou vaši rodiče nebo strýc s tetou. Skvělé bude i to, že okolo vás nejbližší vytvoří pomyslný ochranný krunýř, takže se z té patálie ani psychicky nesesypete.

Pokud jste plánovali strávit dovolenou doma na zahradě, během víkendu si to ve vteřině rozmyslíte, patrně narazíte na lukrativní zájezd last minute a nelze vyloučit, že již v neděli budete ležet na pláži u moře.

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Číst více

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

  • Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
  • Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Jang

Snažte se alespoň v první polovině týdne pravidelně ve volném čase relaxovat s knihou v ruce. Prostě se vyhýbejte fyzické námaze, protože vaše tělesná schránka bude potřebovat dvojnásobný odpočinek oproti předchozímu období. Navíc byste měli být ve skvělé kondici od čtvrtka do neděle.

Vy si totiž za pomoci naprosto náhodného setkání začnete budovat cestičku ke zdroji financí, který vás a celou rodinu zabezpečí na mnoho let dopředu. Hlavně se o tom nikomu nezmiňujte, protože by se našly ručičky, které by si pro sebe chtěly urvat všechno!

Ryby (19. 2.–20. 3.)

  • Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
  • Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Jin

Hned zkraje týdne si připomeňte, že dospělé jedince nemůžete převychovávat. Někdo vás totiž tne do živého nespolečenským, a hlavně bezohledným chováním. Nicméně tahle lekce vám jenom prospěje. Vy jste totiž znamení, které se chová přátelsky ke každému, a tohle se změní. Začnete se některým lidem vyhýbat a okolo pátku je budete záměrně okatě přehlížet. Vycítíte totiž, že byli ve vašem životě velkou „škodnou“.

Během víkendu jejich místo zaujme člověk, kterého vám do cesty přivede karmická Dračí hlava. Konečně budete mít po svém boku jedince, na kterého bude spolehnutí a za kterého se nikdy nebudete muset na veřejnosti stydět.

Nejlepší vlastnosti podle horoskopu: Jaké máte přednosti a co všechno vám jiná znamení musí závidět?

Nejlepší vlastnosti podle horoskopu: Jaké máte přednosti a co všechno vám jiná znamení musí závidět?

V minulém článku, od autorova temného dvojčete, jste se seznámili s těmi nejhoršími vlastnostmi slunečních znamení. Musíme uznat, že mnozí z vás to vzali statečně, s nadhledem a humorem.

Doporučené články Číst více

zdroj: