Váhy (23. 9.–23. 10.)

  • Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
  • Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Jang

Od pondělí do pátku budete čelit závisti. Silný Merkur vás bude zásobovat skvělými nápady, Venuše vám propůjčí dostatek trpělivosti je realizovat, dokonce si přijdete díky chytré hlavičce ke slušným penězům a každému bude jasné, že další jsou na cestě, což někteří jedinci neskousnou. Jejich projevy nepřátelství sice nebudou příjemné, ale má to jedno pozitivum.

Uděláte si jasno ve svých mezilidských vztazích, a konečně si přestanete některé lidi idealizovat a omlouvat je sami před sebou, že to byl momentální úlet, když se na vás bez příčiny začali vztekat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Máte oporu v lidech, které máte rády, ale slabé fyzické síly vám můžou zabraňovat v projevení vaší přirozené povahy. Na lásku dnes večer bude málo příležitostí.

Doporučené články Číst více

Štír (24. 10.–22. 11.)

  • Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
  • Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Jin

Rychlé budete mít v tomto týdnu nejen nohy, ale i myšlení, jenže spěch a unáhlená rozhodnutí vám nijak neprospějí. Když si totiž pořád budete namlouvat, že vás tlačí čas, a nic si dopředu nenaplánujete, jenom díky tomu nebude výsledek opakovaně odpovídat vašim představám. Předejít tomu můžete snadno, zpomalit a každou akci předem promyslet!

Navíc vše ve vašem horoskopu naznačuje, že vás čeká doslova a do písmene srážka s blbcem. Když si nedáte pozor na jazyk a tomuto člověku odpovíte něco v letu, sejdete se po dovolené u přestupkové komise!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  • Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
  • Vládcem je Jupiter – polarita Jang

Ve volném čase si klidně mluvte, jak vám zobák narostl, ale v práci si hlídejte každé slovo, a hlavně se nikoho nezastávejte. Občas si totiž budete sedět na uších a dělali byste obhájce lidem, kteří nebudou mít nic jiného na práci než do ostatních rýpat a vyvolávat konflikty. Máte-li děti, které tráví tyto dny na letním táboře, okolo pátku byste měli udělat nečekanou kontrolu.

Vše ve vašem horoskopu totiž naznačuje natolik nehygienické podmínky, že jim sbalíte věci, odvezete si je zpátky domů a ještě během víkendu informujete ostatní rodiče, prostě z toho po právu uděláte pořádnou aféru.

6 znamení zvěrokruhu, která najdou skutečné štěstí v roce 2019

6 znamení zvěrokruhu, která najdou skutečné štěstí v roce 2019

V životě je klíčovým pocit směrování. Je to právě hvězda Severka, která vás vede zpět k tomu, kým jste, bez ohledu na to, jak často jste se vzdálili z cesty. Jedním ze způsobů, jak posílit zdravé směrování, je zvyšovat své uvědomování si toho, kým jste vy

Doporučené články Číst více