Váhy (23. 9.–23. 10.)

  • Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
  • Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Jang

Od pondělí do pátku budete čelit závisti. Silný Merkur vás bude zásobovat skvělými nápady, Venuše vám propůjčí dostatek trpělivosti je realizovat, dokonce si přijdete díky chytré hlavičce ke slušným penězům a každému bude jasné, že další jsou na cestě, což někteří jedinci neskousnou. Jejich projevy nepřátelství sice nebudou příjemné, ale má to jedno pozitivum.

Uděláte si jasno ve svých mezilidských vztazích, a konečně si přestanete některé lidi idealizovat a omlouvat je sami před sebou, že to byl momentální úlet, když se na vás bez příčiny začali vztekat.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (04-04-2019)

Štír (24. 10.–22. 11.)

  • Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
  • Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Jin

Rychlé budete mít v tomto týdnu nejen nohy, ale i myšlení, jenže spěch a unáhlená rozhodnutí vám nijak neprospějí. Když si totiž pořád budete namlouvat, že vás tlačí čas, a nic si dopředu nenaplánujete, jenom díky tomu nebude výsledek opakovaně odpovídat vašim představám. Předejít tomu můžete snadno, zpomalit a každou akci předem promyslet!

Navíc vše ve vašem horoskopu naznačuje, že vás čeká doslova a do písmene srážka s blbcem. Když si nedáte pozor na jazyk a tomuto člověku odpovíte něco v letu, sejdete se po dovolené u přestupkové komise!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  • Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
  • Vládcem je Jupiter – polarita Jang

Ve volném čase si klidně mluvte, jak vám zobák narostl, ale v práci si hlídejte každé slovo, a hlavně se nikoho nezastávejte. Občas si totiž budete sedět na uších a dělali byste obhájce lidem, kteří nebudou mít nic jiného na práci než do ostatních rýpat a vyvolávat konflikty. Máte-li děti, které tráví tyto dny na letním táboře, okolo pátku byste měli udělat nečekanou kontrolu.

Vše ve vašem horoskopu totiž naznačuje natolik nehygienické podmínky, že jim sbalíte věci, odvezete si je zpátky domů a ještě během víkendu informujete ostatní rodiče, prostě z toho po právu uděláte pořádnou aféru.

Jaké chlapy k sobě podle data narození přitahujete?

Jaké chlapy k sobě podle data narození přitahujete?

O tom, že naši osobnost ovlivňuje to, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili, se jistě každý z nás alespoň jednou již přesvědčil.

Doporučené články Více