Rak (22. 6.–21. 7.)

  • Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
  • Vládce Luna – polarita Jin

Máte před sebou týden jako stvořený k odpočinku. Prostě si užívejte léta, nic neřešte, a tato rada se týká soukromých i pracovních aktivit. Vám se totiž bude mírně řečeno předbíhat myšlení, navíc za přispění Pluta naproti vašemu znamení budete sklon manipulovat s informacemi i s lidmi, což by vám nadělalo spoustu problémů v pracovních i soukromých vztazích.

Má-li vaše profese nějakou spojitost s rizikem, velmi opatrní buďte ke konci týdne. Držte se dál od ohně, ostrých předmětů, nevyjímaje například skleněné výplně dveří a výloh, hrozí vám zranění tváře!

Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky?

Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky?

Jen málokdo by mohl popřít, že to, v jakém jsme se narodili znamení, toho o nás mnoho vypovídá.

Doporučené články Číst více

Lev (22. 7.–22. 8.)

  • Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
  • Vládne Slunce – polarita Jang

Emočně budete naměkko zejména od pondělí do středy. Vy se totiž opakovaně vrátíte do minulosti, a vzpomenete si na každé ostřejší slovo, které jste pronesli v předchozích dvanácti měsících na domácí půdě. Ono vám to ale nijak neuškodí, protože si uvědomíte, jak je pro vás důležitá rodina. Ke svým nejbližším se začnete chovat ohleduplněji, a i díky tomu si začnete skvěle rozumět i s jedinci, se kterými jste byli na kordy.

Nemáte-li děti, mnozí z vás se ve dnech víkendu začnou zajímat o adopci, pěstounskou péči a morálně vás podpoří teta nebo někdo ze sourozenců.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  • Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
  • Vládcem je Merkur – polarita Jin

Pokud si myslíte, že se nedokážete pohádat na ostří nože, o opaku vás v tomto týdnu přesvědčí sám Pluto. Chování některých lidí pro vás totiž bude pořádné rozčarování. Nechtěně jim nakouknete do soukromí a naskočí vám husí kůže. Zjistíte totiž, že se na veřejnosti tváří jako mírumilovné holubičky, ale jsou to tyrani, kteří ve své rodině vládnou železnou rukou, a mnohdy i rákoskou.

To jen tak přejít prostě nedokážete, pěkně od plic jim řeknete, co si o nich myslíte, což následně udělá i několik dalších známých a všichni se od nich jednou provždy distancujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (14-05-2019)