Rak (22. 6.–21. 7.)

  • Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
  • Vládce Luna – polarita Jin

Máte před sebou týden jako stvořený k odpočinku. Prostě si užívejte léta, nic neřešte, a tato rada se týká soukromých i pracovních aktivit. Vám se totiž bude mírně řečeno předbíhat myšlení, navíc za přispění Pluta naproti vašemu znamení budete sklon manipulovat s informacemi i s lidmi, což by vám nadělalo spoustu problémů v pracovních i soukromých vztazích.

Má-li vaše profese nějakou spojitost s rizikem, velmi opatrní buďte ke konci týdne. Držte se dál od ohně, ostrých předmětů, nevyjímaje například skleněné výplně dveří a výloh, hrozí vám zranění tváře!

Tyto znamení zvěrokruhu jsou nejkomplikovanější. S nimi je život nejtěžší! Patříte mezi ně také?

Tyto znamení zvěrokruhu jsou nejkomplikovanější. S nimi je život nejtěžší! Patříte mezi ně také?

Život s některými znameními je opravdu složitý a komplikovaný. Každé znamení je něčím jedinečné, má své charakteristické rysy, svou povahu a své zvyky. V celém zvěrokruhu existuje 5 znamení, se kterými je vše opravdu těžké. Jsou totiž nejvíce komplikované

Doporučené články Více

Lev (22. 7.–22. 8.)

  • Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
  • Vládne Slunce – polarita Jang

Emočně budete naměkko zejména od pondělí do středy. Vy se totiž opakovaně vrátíte do minulosti, a vzpomenete si na každé ostřejší slovo, které jste pronesli v předchozích dvanácti měsících na domácí půdě. Ono vám to ale nijak neuškodí, protože si uvědomíte, jak je pro vás důležitá rodina. Ke svým nejbližším se začnete chovat ohleduplněji, a i díky tomu si začnete skvěle rozumět i s jedinci, se kterými jste byli na kordy.

Nemáte-li děti, mnozí z vás se ve dnech víkendu začnou zajímat o adopci, pěstounskou péči a morálně vás podpoří teta nebo někdo ze sourozenců.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  • Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
  • Vládcem je Merkur – polarita Jin

Pokud si myslíte, že se nedokážete pohádat na ostří nože, o opaku vás v tomto týdnu přesvědčí sám Pluto. Chování některých lidí pro vás totiž bude pořádné rozčarování. Nechtěně jim nakouknete do soukromí a naskočí vám husí kůže. Zjistíte totiž, že se na veřejnosti tváří jako mírumilovné holubičky, ale jsou to tyrani, kteří ve své rodině vládnou železnou rukou, a mnohdy i rákoskou.

To jen tak přejít prostě nedokážete, pěkně od plic jim řeknete, co si o nich myslíte, což následně udělá i několik dalších známých a všichni se od nich jednou provždy distancujete.

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Doporučené články Více