Silvestr a Nový rok budou pod taktovkou stellia (shluku planet) v seriózním znamení Kozoroha. Takže oslavy budou umírněné, prostě na úrovni, a když to někdo přežene, ostatní ho začnou ignorovat. Nikdo totiž nebude stát o ostudu, natož skandál…

Novoroční oslavy si můžete zopakovat 15. února v 22.05 hodin (SEČ), kdy se láme letopočet podle čínského kalendáře. Vlády se symbolicky ujme „Žlutý zemský pes“. Jedná se o věrné a přátelské zvíře, které se snaží chránit členy své „smečky“ za všech okolností.

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Hádka mezi mužem a ženou může vypuknout kdykoli. Nejčastěji se tak stane kvůli maličkosti. Některá znamení umí svůj vztek potlačit, jiná se neubrání výbuchům vzteku. Ať už je to tak, či ona, zkuste jim to odpustit. Předurčily jim to hvězdy.

Doporučené články Více

Ale pozor, pes nesnáší aroganci, hrubost a nečestnost. Spokojení a úspěšní tedy v následných 12 měsících budou upřímní a spravedliví jedinci, kteří nebudou vyvolávat konflikty a ani je nenapadne vydělávat na úkor někoho jiného. I sebemenší pochybení bude okamžitě potrestáno! Tak se snažte, abyste mezi tyto nešťastníky nepatřili. Patrně je nemine strmý pád a v mnoha oblastech života budou muset začít zase od nuly.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Jakmile někomu z rodiny slovně ublížíte, hned se omluvte! Jinak bude kolem vás příliš často napjatá atmosféra. To se týká zejména první poloviny roku. V práci totiž budete víc než doma a často něco slíbíte, jenže nesplníte. Když se nevzpamatujete a nebudete věnovat svým nejbližším alespoň víkendy, jedna hádka utichne a hned ji vystřídá další. Od léta uděláte otočku o 180 stupňů, a naopak se budete svou drahou polovičkou a dětmi doslova pyšnit jako pávi! Bez rodiny neuděláte ani krok a běda, když se někdo zvenčí začne vměšovat do vašich záležitostí. Pozná, zač je toho loket!Pro Berany se rodina posune na první příčku žebříčku hodnot. Ovšem bez bouřky a následujícího usmiřování se to patrně neobejde

Peníze

Příležitost profesně zářit a zlepšit si finanční situaci budete mít vlastně celý rok. Podnikáte-li, tak se vám dokonce vyplatí riskovat. Intuice vás totiž vždy varuje před ztrátovými obchody. Jste-li však narození v prvním dekanu, budete mít pocit stagnace. V takovém případě na nic nečekejte a změňte zaměstnavatele. Zejména konkurenční firma vaši práci patřičně ohodnotí!

Você possui um 'signo espelho' que revela uma parte importante da sua vida

Você possui um 'signo espelho' que revela uma parte importante da sua vida

Quando nos vemos no espelho, observamos nosso rosto da maneira oposta. Os nossos signos também possuem seu “reflexo”, que mostram o lado oposto do nosso ser, mas que está presente e escondido dentro de nós mesmos.

Doporučené články Více

Zdraví

Pravidelně podnikejte procházky na čerstvém vzduchu, jinak vás z přepracování velmi často potrápí bolest hlavy. Zásadně nepodceňujte křeče v podbřišku. Tím vám intimní partie dají najevo, že něco není v pořádku. Na nic nečekejte a problém řešte se svým ošetřujícím lékařem, jinak si zaděláte na chronické onemocnění!

Láska

Do léta budou mít zadaní menší problémy v sexuální oblasti. Vše se srovná v létě a dalších šest měsíců budete mít dokonce problém ovládat své pudy. Žijete-li osaměle, příležitosti k navázání vztahu dostanete ve druhé polovině roku. Dejte si ale pozor na žárlivost, tou byste mohli vášnivý vztah zničit!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Až do konce léta se vyhýbejte lidem s odlišnými politickými názory. Nikam nevedoucí diskuse by se neblaze podepsaly na vaší psychice, patrně byste dokonce čelili nervovému zhroucení! Síly si šetřete na druhou polovinu roku. Argumentačně budete tak silní v kramflecích, že bez problémů zatočíte i s mnohem zkušenějšími diskutéry. Podzim a zima přejí především těm, kteří zvažují další studium, udělat si atestaci nebo mají v úmyslu pracovat v zahraničí. Tyto velkolepé plány totiž konečně zrealizujete, a položíte tak základní kámen své úspěšné kariéry v budoucnu.

Peníze

Zlepšení finanční situace čekejte v květnu a červnu. Naopak v říjnu si raději vytvořte menší rezervu, tím předejdete situaci, že byste se zadlužili. Zejména jste-li závislí na penězích od klientů či sociálních dávkách, mějte na paměti, že v listopadu se mnohé platby můžou opozdit.

Zdraví

Na jaře vám budou hrozit drobná poranění, která by se následně mohla zanítit. Tak například při práci na zahrádce používejte rukavice. V létě a v závěru roku nepodceňujte pitný režim, jinak si vykoledujete problémy s ledvinami, dehydratace by se patrně neblaze podepsala i na kvalitě pokožky.

Láska

Setrváváte-li v nefunkčním partnerství, od jara do léta se krize nejspíš natolik prohloubí, že se konečně rozhodnete vztah ukončit. Sami ale dlouho nebudete, protože druhá polovina roku naznačuje zamilování a navázání vášnivého vztahu, což se týká i nezadaných!