Baran

Horoskop na zítra

Pokud se vám partner svěří se svými problémy a starostmi, snažte se na něj přenést svůj optimismus a životní elán. Potěší vás setkání s přáteli z dětství. Spomtánnost a snaha stihnout mnoho věcí najednou poznamenají váš dnešní den. Dopoledne je šance zaimponovat kolegům a šéfům svými trefnými nápady. 

Býk

Horoskop na zítra

Vaše citlivá duše dnes moc potřebuje, abyste na ni zapůsobili nějakým krásným uměním. Při realizaci dnešních plánů můžete počítat s pomocí rodičů nebo příbuzných. V plánování potřeb pro domácnost a pro děti bude panovat partnerská shoda. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegům a šéfům svými trefnými nápady. 
 

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednot

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Povedete zajímavé a chytré rozhovory, svému okolí budete připadat důležití a můžete se stát centrem pozornosti. Opuštění a zklamaní se mohou na cestách seznámit se zajímavými lidmi. V manželství nervozita a konflikty kvůli dětem. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegům a šéfům trefnými nápady. 
 

Rak

Horoskop na zítra

Nemůžete si dovolit ztratit rodičovskou autoritu, projevte však pro děti pochopení. Ani ve sportu, ani za volantem neriskujte. Nabídněte partnerovi pomoc s předvánočním úklidem, mile ho tím překvapíte. Vzrušená pracovní debata osvěží zatuchlé prostředí pracoviště. Dopoledne jsou šance zaimponovat kolegůma šéfům trefnými nápady.