Baran

Horoskop na zítra

Nezaškodilo by protáhnout si odpočinek i do dnešního dne. Nenamáhejte tělo sportem nebo fyzickou prací. Bude vhodné posedět s partnerem nebo s rodiči a popřemýšlet, jak zvládnout program nejbližších dalších dní. V přátelském kruhu může den dobře končit. Možná ještě předtím dorazí nečekaná návštěva. Je dobrý čas na milostný kontakt a duchovní rozvoj. 

Býk

Horoskop na zítra

Budete-li trávit tento den v zaměstnání, možná se do vás zakouká milá osůbka opačného pohlaví. Pozor na nevěru - měla by katastrofické následky. Trávíte-li tento den na lyžích, nesnažte se o nadzvukovou rychlost - mohli byste skončit v nemocnici. Je dobrý čas na milostné kontakty a duchovní rozvoj.

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - pře

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den je vhodný pro odjezd na dovolenou a navazování oboustranně příjemných vztahů s opačným pohlavím. Při sportu neriskujte a nedělejte ze sebe větší otužilce, než ve skutečnosti jste. Hvězdy dnes obzvlášť přejí starším a osamělým Blížencům. Je dobrý čas na milostné kontakty a duchovní rozvoj.

Rak

Horoskop na zítra

V práci se lze nadít nepříjeností. Nepřimotejte se k nějaké nebezpečné situaci, kolem vás to jen jiskří. Vhodnější bude jen zpovzdálí sledovat, jak se děj vyvine bez vašeho zásahu. Sportování a cest se dnes raději vzdejte. Je dobrý čas na milostné kontakty a rozvoj ducha.