Baran

Horoskop na zítra

Přivstaňte si a spěchejte do práce, ať jste tam první. Pokud se nebudete rozptylovat, čeká vás pozoruhodný úspěch. Doma buďte pozorní k těm členům rodiny, kteří nejvíc potřebují vaši lásku. Mezilidské relace nebudou probíhat zrovna nejlíp. 

Býk

Horoskop na zítra

Nemusíte se bát ani nejsložitějších jednání, zkoušek nebo debat s nadřízenými. Záležitostem týkajícím se vašeho postavení v zaměstnání hvězdy přejí. Máte nové nápady a myšlenky pro řešení problémů na pracovišti. Mezilidské relace nebudou probíhat zrovna nejlíp. 

Měsíční horoskop lásky na prosinec 2018

Měsíční horoskop lásky na prosinec 2018 "Komu ochladne vášeň na minimum a pod kým se bude topit i ledovec?"

Komu ochladne vášeň na minimum a pod kým se bude topit i ledovec?

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Větší nákup i prodej, jakož i finanční spekulace budou úspěšné. Vyřiďte dopisy a pak se vydejte na schůzku s přáteli. Návštěva fitness centra bude příjemná. Ti, co na vás dnes budou tlačit, neuspějí. Mezilidské relace nebudou probíhat zrovna nejlíp. 

Rak

Horoskop na zítra

Chcete-li se vyhnout předvánočním návalům v obchodech, které mají neblahý vliv na vaše nervy, začněte už dnes s nákupem vánočních dárků. Společníci nebo kolegové přinesou příznivou zprávu. Dostanete chuť na dobrodružství. Mezilidské relace nebudou probíhat zrovna nejlíp.