Baran

Horoskop na zítra

Vyhněte se dnes drobným opravám elektrických přístrojů. V případě, že se pohádáte s partnerem nepropadejte panice, brzy se to srovná. Melancholická rozervanost není pro váš život vhodná, zabývejte se raději reálnými problémy v zaměstnání. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy a z toho mohou být problémy se zdravím. 

Býk

Horoskop na zítra

Bilancujte. Odpoledne věnujte slavnostnějším setkáním s příbuznými. Chovejte se vzorově, protože se budete setkávat s velmi konzervativními lidmi. Na některé nové pracovní postupy si budete muset déle zvykat. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, z čehož mohou být problémy se zdravím. 

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl ujištěný o tom, že ho partner miluje. V tom pak někdy dochází ke konfliktům a rozporům. Co můžete čekat od svého partnera podle znamení, ve kterém se narodil?

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Hvězdy přejí fyzické námaze, takže můžete dokončovat úklid i pečení cukroví. V zaměstnání byste potřebovali injekci sebedůvěry. Rozhodně se nehrňte do jednání, které souvisí s advokáty a soudy. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, což se může projevit potížemi se zdravím.

Rak

Horoskop na zítra

Předvánoční úlid vám nebude připadat tak nudný, jako loni. Když chytnete práci za správný konec, máte radost, jak vám to jde od ruky. Kolegové v zaměstnání pomohou se zádrheli, ale nemůžete na to věčně hřešit. Bude nedostatek vnitřní rovnováhy, z čehož možné i zdravotní potíže.