Baran

Horoskop na zítra

Starostmi všedního dne se nenechte zdeprimovat a nesnažte se dnes stihnout vše, co jste neudělali za půl roku. Krásné chvíle čekají ty, kteří zůstanou večer sami s partnerem. Kupte si los, podejte sportku - máte šťastnou ruku. Můžete poskytnout svou společnost a pracovat s myšlenkou na jiné. 
 

Býk

Horoskop na zítra

Partner vás hned po ránu překvapí svými plány a návrhy. Potěší vás vyřešení pracovních úkolů a sebevědomí vám stoupne. Den přeje zejména romantickým zážitkům. Důležité věci odložte na jindy. Můžete poskytnout svou společnost a pracovat s myšlenkou na jiné. 
 

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Kozoroh si užije s kolegou z práce, Váhy vysadí antikoncepci

SPECIÁLNÍ HOROSKOP NA NOVOLUNÍ: Kozoroh si užije s kolegou z práce, Váhy vysadí antikoncepci

Toto emočně náročné novoluní, které nastane v pondělí 4. února, je důležité pro osoby narozené ve Vodnáři a nejen pro ně. Očekávejte neočekávané v pracovní rovině. Saturn spojil své síly s Plutem a sestupným uzlem v Kozorohu. Tento týden se budou dít zása

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes necestujte, nevydávejte se na delší pobyty do zahraničí a vyhněte se operacím všeho druhu. Práce vám půjde tak dobře, až budou kolegové žasnout. Jen partner vámi nadšen nebude, hrozí konflikty i se sousedy. Můžete poskytnout svou společnost a pracovat s myšlenkou na jiné. 
 

Rak

Horoskop na zítra

Odvážně se pusťte do realizace smělých plánů, pro které nebyly v posledních dnech vhodné konstelace. Ve sportu budete úspěšní a posezení s přáteli bude příjemné. Pravděpodobný je dnes nečekaný finanční zisk. Můžete poskytnout svou společnost a pracovat s myšlenkou na jiné.