Baran

Horoskop na zítra

Konstelace přejí zahájení samostudia něčeho, co se bude hodit v zaměstnání. Je vhodný den i pro krátkou cestu do zhraničí s osobou, s níž toužíte být sami. Nezaškodilo by pomoci s úklidem starším příbuzným. Je dobrá atmosféra k navazování nových kontaktů v práci i v osobním životě. 

Býk

Horoskop na zítra

Vaše radost ze společné práce a společných plánů potrvá i dnes. Můžete mít i dobré výsledky ve sportu. Cítíte se silní pro dobývání nových pozic. Snažte se přijít na souvislosti mezi vnějšími problémy a vnitřními popudy v posledním období. Je dobrá atmosféra k navazování nových kontaktů v práci i v osobním životě. 

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

HOROSKOP: Kdo umí odpustit nevěru? Ryby by sukničkáře popravily bez milosti! Blíženci umí úlet pochopit

Každý někdy někomu zahnul. A kdo to neudělal, tak na to alespoň myslel. Nevěra prostě vládne vládne světu. Jak ovšem probíhá takové odpuštění? Některé znamení skousne všechno a umí lehce odpouštět. Ale třeba takové Ryby by nevěrníka snad zabily. A jak jst

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Můžete se dnes dovědět zajímavé informace a nové poznatky, mezi jiným i o partnerovi. Můžete zjistit, že jste si pro cestu životem vybrali nevšedního člověka. Do auta raději nesedejte a nepřistupujte na návrhy podezřelých osob. Je dobrá atmosféra k navazování nových kontaktů v práci i v osobním životě. 

Rak

Horoskop na zítra

Nenechte se vyprovokovat k neuvážené fyzické činnosti. Partner si na vás vzpomene milým dárkem, můžete dostat zajímavé pozvání do společnosti. Zadbejte o vyřízení nutných úředních záležitostí rodinných příslušníků. Je dobrá atmosféra k navazování nových kontaktů v práci i v osobním životě.