Baran

Horoskop na zítra

Školní výsledky vašich dětí svědčí o tom, že potřebují přísnější dozor. V lásce bude vládnout harmonie. Při navazování nových přátelství nezaškodí, když uplatníte trochu zdravého rozumu. Nehledejte oporu u fanatiků. Pocítíte řadu užitečných změn a chuť k akci.

Býk

Horoskop na zítra

V milostném vztahu nespěchejte, mohli byste toho litovat. Počkat nějaký čas - to platí i pro obchody, kde je rozjezd možná pomalejší, než byste si přáli. Máte víc talentu, než dokážete sami posoudit. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.

Umíte odhadnout situaci? Berani jdou slepě proti zdi, Raci spoléhají na intuici

Umíte odhadnout situaci? Berani jdou slepě proti zdi, Raci spoléhají na intuici

Jak dobré jsou vaše instinkty? Jdete za svou intuicí a když se vám něco nezdá, raději zpomalíte? Nebo se naopak ženete dál, i když tušíte těžký úder? Možná vám napoví vaše znamení zvěrokruhu. Někdo je předurčen k tomu, že svou intuici skutečně poslouchá,

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Na obzoru se ukazují finanční ztráty. Věnujte zvýšenou pozornost zabezpečení bytu i auta, dejte si pozor na neuvážené nákupy. Oblečte se teple. Nevystupujte na veřejnosti, i kdyby vás nutili - mohli byste na sebe povědět věci, které nikdo nemusí znát. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.

Rak

Horoskop na zítra

Žádný úkol vám dnes nebude připadat dost obtížný, žádná překážka dost vysoká. Smetete každého, kdo se vám postaví do cesty. Hrozí nepředpokládané finanční vydání. Hlídejte si své chování vůči přátelům a rodinným příslušníkům. Pocítíte řadu užitečných změn i chuť k akci.