Baran

Horoskop na zítra

Mohou přijít příznivé zprávy od přátel nebo vzdálenějších příbuzných, můžete dostat i nabídku na zajímavé zaměstnání, najít dlouho postrádaný předmět. Můžete dostat i kladné vyřízení své žádosti, což už stojí za to, abyste vstali. Obnovte přátelské kontakty, zazvoňte známým a příbuzným, projevte zájem.

Býk

Horoskop na zítra

V partnerských vztazích lze čekat krátkodobé ochlazení. V práci budete velice zaměstnáni záležitostí, kterou chcete do večera dokončit. I když by se vám to podařilo, budete pak natolik unavení, že nebudete mít síly na nic jiného. Stálo by za to obnovit přátelské a příbuzenské kontakty, ukázat zájem. 

Keltský horoskop, část II.: Jak vás vystihuje strom, pod jehož vládou jste se narodili?

Keltský horoskop, část II.: Jak vás vystihuje strom, pod jehož vládou jste se narodili?

Již jste se dozvěděli, že Keltové spojovali narození člověka s určitým druhem stromu. Ke stromům chovali mimořádnou úctu, než byl strom poražen, lidé ho nejprve odprosili. Jedenáct znamení stromoskopu jsme probrali minule, nyní se mrkneme na zbývajících d

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Po práci uděláte nejlíp, když se sami vydáte do obchodů nakoupit zbývající dárky a při jejich výběru se nenecháte nikým ovlivňovat. Chystáte se realizovat nové podnikatelské záměry. Veřejně raději nevystupujte, ani nepokoušejte studijní štěstí. Stojí za to obnovit přátelské kontakty, ukázat zájem známým a příbuzným. 

Rak

Horoskop na zítra

Hvězdy jsou nakloněny usmiřování starých lásek a navazování nových vztahů. Využijte dne pro cestování, ke studiu a k projednání domácích záležitostí. Nezapomeňte si vsadit. Stálo by za to obnovit přátelské kontakty, zazvonit známým a ukázat zájem.