Baran

Horoskop na zítra

Tento den nepřeje složitým úvahám, obzvlášť ne z oblasti emocí a pocitů. Pozor na sklon k hýření a utrácení. Raději se věnujte svým koníčkům. Nejlépe těm, jimiž potěšíte i své děti. V zaměstnání nepodléhejte okamžitým nápadům, snažte se o systematičnost. Dostaví se změny nálad. 

Býk

Horoskop na zítra

Nepohněvejte si důležité osoby svou neústupností, sami nedokážete nic. Najděte v sobě místo pro tradici a skutečné hodnoty. Odhodlanost dnes sehraje důležitou roli. Delší cesta se nedoporučuje, hrozí nehoda. Dostaví se střídání nálad.

Rozchody podle znamení zvěrokruhu: Rak se uzavře ve své depresivní bublině

Rozchody podle znamení zvěrokruhu: Rak se uzavře ve své depresivní bublině

Rozchod není nic příjemného, ovšem některá znamení se s ním popasují v klidu, některá znamení to snášejí těžce.

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete dnes hodně telefonovat a pracovat na počítači, práce vám půjde dobře od ruky. Není třeba se předvádět a rozhazovat peníze, kterých stejně moc nemáte. Přáno je podnikání v nových oborech i sportování. Dostaví se střídání nálad.

Rak

Horoskop na zítra

Budete-li nějak napadeni, nepropadejte sklíčenosti a jen tak snadno se nevzdávejte. Trpělivost vůči dětem vám může dělat určité potíže, ale snažte se. Šéfa nekritizujte. Dokážete se dnes lehce přenést přes překážky, ale nebuďte sobci, co si hrají jen na vlastním písečku. Dostaví se střídání nálad.