Baran

Horoskop na zítra

Budete úspěšní při nákupu nemovitostí a cenných papírů. Ve vztahu s partnerem se vám doporučuje více velkorysosti. Myslí vám to produktivně, bude se dařit ve studiu i na úřadech. Na cestách byste narazili na těžkosti. Dopoledne se nedoporučuje uzavírat známosti ani vést diplomatické rozhovory.
 

Býk

Horoskop na zítra

Raději dnes nesedejte za volant, ani nesportujte. Velké množství nepříjemných maličkostí a problémů vás znervózní a přinese podrážděnost v zaměstnání. Nemoc v rodině či problémy s opačným pohlavím podtrhnou nepříjemné ladění dne. Dopoledne se nedoporučuje navazovat známosti, ani vést diplomatické rozhovory.
 

Oživte si vztah podle hvězd

Oživte si vztah podle hvězd

Už to mezi vámi není takové jako na začátku vztahu? Nastal stereotyp a vytratila pověstná jiskra? Inspirujte se podle znamení, ve kterém jste se narodili.

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

S penězi si dnes nezahrávejte, štěstí vám s nimi nepokvete. Nekupujte věci investičního charakteru. Na rodinný nákup sebou raději vemte partnera, ať drží ruku na peněžence. Večer asi neuniknete neohlášené návštěvě. Dopoledne se nedoporučuje uzavírat známosti, ani vést diplomatické rozhovory.
 

Rak

Horoskop na zítra

Nevynakládejte zbytečně síly na hlouposti, schraňujte si je na závěr roku. Přání se vám dnes budou plnit. Sledujte, kolik peněz vlastně vydáváte. Nebuďte věřitelem ani ručitelem, podnikatelská rozhodnutí dnes nedělejte. Dopoledne se nedoporučuje uzvírat známosti, ani vést diplomatické rozhovory.