Baran

Horoskop na zítra

Do ničeho se vám dnes nebude chtít. Nejlíp uděláte, když zůstanete v posteli, něco dobrého zakousnete a necháte se konejšit nebo dokonce i trochu opečovávat svými blízkými. Milovanou osobu pozvěte na slavnostní oběd. Negativní energie mohou vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností.

Býk

Horoskop na zítra

Buďte opatrní na své věci. Z roztržitosti by se vám mohlo stát, že někde něco zapomenete. Nikam nespěchejte, o nic nepřijdete. Hrozí vám nachlazení, ale i jisté milostné nedorozumění. Přátelským a příbuzenským návštěvám konstelace přejí, též kulinářským experimentům a návštěvě kulturních památek. Negativní energie oslabí vnitřní rovnováhu a vyvolají snahu utéci od povinností.

Você possui um 'signo espelho' que revela uma parte importante da sua vida

Você possui um 'signo espelho' que revela uma parte importante da sua vida

Quando nos vemos no espelho, observamos nosso rosto da maneira oposta. Os nossos signos também possuem seu “reflexo”, que mostram o lado oposto do nosso ser, mas que está presente e escondido dentro de nós mesmos.

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nepřepínejte dnes síly, maximálně se vydejte na procházku zimní přírodou. Auto nechte v garáži - i stroje potřebují odpočinek. Nepřehánějte ani výchovné působení na potomstvo. Můžete zažít něco, co vám dlouho nepůjde z hlavy. Jakoukoli zprávu přijměte s úsměvem a dlouhodobá předsevzetí nečiňte. Negativní energie vyvolávají oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností. 

Rak

Horoskop na zítra

Chtělo by to zůstat v posteli, držet se zpátky, nepouštět se do výměny názorů, abyste svou mizernou náladou nenakazili okolí. Vaše citlivá duše utrpěla v uplynulých dnech ránu, ze které se budete muset nějaký čas vzpamatovávat. Negativní energie tohoto dne mohou vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy a útěk od povinností.